Brīvprātīgais darbs
Aicinām pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai  "Gada brīvprātīgais 2017"
2017-10-10
Aicinām pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai "Gada brīvprātīgais 2017"
5. decembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā brīvprātīgo diena. Aicinām Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt pretendentus godināšanai "Gada brīvprātīgais 2017", kas 2. decembrī norisināsies Rīgā.
Aicinām brīvprātīgos palīgus darbam festivālā "Pārceltuve"
2017-07-31
Aicinām brīvprātīgos palīgus darbam festivālā "Pārceltuve"
Sestdien, 5. augustā, Līgatnē atkal tiks svinēti iemīļotie Papīra svētki. Lai festivāla norise būtu veiksmīga, aicinām talkā brīvprātīgos palīgus! Brīvprātīgie varēs palīdzēt satiksmes regulēšanā un autotransporta novietošanā; palīdzēt aktivitāšu laukumu sagatavošanā, mūzikas aparatūras izvietošanā, pasākuma režisores vizuālo ideju realizēšanā.
Aicinām piedalīties Līgatnes upes takas sakopšanas talkā 21. jūlijā
2017-07-21
Aicinām piedalīties Līgatnes upes takas sakopšanas talkā 21. jūlijā
Aicināts iesaistīties ikviens, arī jaunieši, kuriem rūp sakārtota vide. Darbam līdzi var ņemt arī savus darbarīkus. Brīvprātīgie var pieteikties mājaslapā: brivpratigie.lv (pasākums jeb misija "Līgatnes upes sakopšanas talka").

Brīvprātīgais darbs ir veids, kā saturīgi pavadīt brīvo laiku, iepazīt jaunus cilvēkus. Tā ir piederības sajūta vietai, arī valstij, kurā dzīvojam, mācāmies, strādājam un atpūšamies. Veicot brīvprātīgo darbu, var gūt reālu darba pieredzi dažādās jomās, apgūt savas personības attīstībai nozīmīgas prasmes un iemaņas.


Iespējamās brīvprātīgā darba jomas:

  • Daba/vide
  • Kultūra/ māksla
  • Sociālās aktivitātes
  • Sports
  • Izglītība/zinātne
  • Valsts pārvalde

Līgatnes novada iedzīvotāj! Varbūt Tev svarīgs ir arī sertifikāts, kuru var iegūt, veicot brīvprātīgā darbu ilgtermiņā. Tas būs apliecinājums Tavām iegūtajām lieliskajām prasmēm un iemaņām.
Informācijai par brīvprātīgo darbu, Līgatnes novada nepieciešamībām regulāri sekojam: www.brivpratigie.lv  (Līgatnes novads).
Brīvprātīgā darba koordinators ir Līgatnes novada dome - izglītības un jaunatnes lietu speciāliste Dace Bērziņa (tālr.nr.26866855).

Dace Bērziņa
Līgatnes novada domes
izglītības un jaunatnes lietu speciāliste

Laika ziņas
Aptaujas