Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu novada Līgatnes apvienības pārvaldes projektu konkurss 2022

NOLIKUMS
PIETEIKUMS
LĪGUMS
 

Lai veicinātu Cēsu novada Līgatnes apvienības pārvaldes (turpmāk - pārvalde) administratīvās teritorijas iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmētu sadarbību ar pašvaldību, sabiedrību un uzņēmējiem, kā arī, lai iedrošinātu iedzīvotājus īstenot pašu radītas idejas, izsludināts projektu konkurss iedzīvotāju iniciatīvu īstenošanai “Sabiedrība ar dvēseli”.    

Konkurss Līgatnē tiek organizēts jau kopš 2017.gada. Tajā var tikt atbalstīti sabiedriskā labuma projekti jomās, kas ir svarīgas un aktuālas vietējai sabiedrībai vai kādai tās daļai. Tā tematiskie virzieni:  

  • vides un infrastruktūras sakārtošana un labiekārtošana;  
  • izglītojošu, kultūras, sporta un sociālo pasākumu veicināšana vai uzlabošana. 

Līgatnes apvienības pārvalde projektiem kopumā līdzfinansē 3500,00 EUR. Viena projekta maksimālais finansējums ir 700,00 EUR.

Konkursā var piedalīties:  

  • fiziska persona (novada iedzīvotājs, kas sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu) vai nereģistrēta iedzīvotāju grupa (esoša vai izveidota tieši šim nolūkam, no kuriem vismaz viens ir sasniedzis 18 gadu vecumu);  
  • biedrība vai nodibinājums, kura juridiskā adrese ir Līgatnes novada apvienības teritorijā;  
  • biedrību un nodibinājumu teritoriālās struktūrvienības, kas darbojas Līgatnes apvienības teritorijā. 

Viens iesniedzējs vienā projektu konkursā var iesniegt neierobežotu skaitu pieteikumu ar nosacījumu, ka projekti nav saturiski saistīti. 

Konkursa koordinators un kontaktpersona: pārvaldes vadītāja p.i. Ilze Goba, tālrunis: 25619988, e-pasts: ilze.goba@cesunovads.lv.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2022.gada 25.maijs, plkst.12.00. 

Projekta īstenošanas laiks: no 2022.gada 31.maija līdz 2022. gada 30.oktobrim. 

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2022.gada 30.maijam.

Aicinām nevalstiskās organizācijas un vietējos aktīvistus izmantot iespēju un īstenot savas radošās, ilgtspējīgās un Līgatnes sabiedrībai nozīmīgās idejas.

 

 

gtag('config', 'G-YL58XLKND2');