Iedzīvotāju līdzdalība

 

Atveram inovatīvu iedzīvotāju iesaisti novada attīstībā!

Mūsu novada attīstībā vienmēr ir bijusi katra iedzīvotāja interesēs. Lai uzlabotu iesaistes iespējas un lai sadzirdētu arvien vairāk mūsu novadnieku, esam uzsākuši sadarību ar Stakeholde.rs un ieviesuši mūsu mājaslapā divus sabiedrības līdzdalības rīkus: Iedzīvotāju idejas un Iedzīvotāju novērojumi. Turpmāk aicinam ikkatru nākt uz kādu no šīm sadaļām un dot savu artavu novada attīstībā!

Iedzīvotāju idejas

Kurš gan labāk zinās, kas novadā būtu jāuzlabo, ja ne paši iedzīvotāji? Lai paplašinātu jūsu iespējas izteikties, tikt sadzirdētiem un uzklausītiem, piedāvājam jums nākt un iesniegt savas idejas uz dažādiem mūsu definētiem jautājumiem par novada attīstību. 

Iedzīvotāju ideju rīks

Iedzīvotāju novērojumi

 Mēs ikdienas padaram novadu arvien skaistāku un nu gribam lai tajā palīdzat arī jūs – mūsu iedzīvotāji! Lai paplašinātu mūsu redzesloku, lai operatīvāk apsekotu Līgatnes novadu pēc vētrām, saliem un puteņiem, lai labāk izvērtētu svarīgākās lietas, ko paveikt, aicinam ikvienu novadnieku nākt un dalīties ar savu novērojumu. Pastāsti, kur novākt nolauzto koku vai kur nomainīt apgaismojumu! Neklusē!