Interešu izglītība
Interešu izglītība skolēniem un vecākā pirmsskolas vecuma bērniem 2019./2020. m.g.
2019-06-05
Interešu izglītība skolēniem un vecākā pirmsskolas vecuma bērniem 2019./2020. m.g.
Publicējam plānoto interešu izglītības nodarbību sarakstu 2019./2020. mācību gadam Līgatnes novada vidusskolā, Augšlīgatnes Jaunajā sākumskolā, Līgatnes Mūzikas un mākslas skolā, Sporta centrā un Dienas un interešu centrā. Rudenī nodarbību saraksts tiks precizēts.

Informācija vecākiem par izmaiņām 2017. gadā pašvaldībā licencēto interešu izglītības pulciņu sarakstā 

Līgatnes novada pašvaldības izsniegtās licences (2017.-2018. gadā)

Interešu izglītība Līgatnes novadā (2018./2019. septembris - maijs)
Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
14.15 -15.00 Tautas dejas 1.kl. (Jaunā sākumskola    Andis Kozaks )   Tautas dejas 1.kl. (Jaunā sākumskola    Andis Kozaks )    
  Galda teniss 7 - 13 g (Sporta centrs - Uldis Sūna)    Galda teniss 7 - 13 g (Sporta centrs - Uldis Sūna)     
15 00 - 15 40 Dejošana sešgadnieki (Jaunā sākumskola    Andis Kozaks ) Angļu valoda sešgadniekiem  (Jaunā sākumskola  Santa Jākabsone) Dejošana sešgadnieki (Jaunā sākumskola  Andis Kozaks )    
15.00 - 16.00 Galda teniss 14 - 18 g ( Sporta centrs, Upes ielā 3, Augšlīgatne - Uldis Sūna)    Galda teniss 14 - 18 g ( Sporta centrs, Upes ielā 3, Augšlīgatne - Uldis Sūna)     
15.00 -17.00 Tehniskā jaunrade 6 - ... g ( Sporta centrs, Osvalds Puriņš)    Tehniskā jaunrade 6 - ... g (Sporta centrs, Osvalds Puriņš)     
15.00 - 18.00     Peldēšana Krimuldas peldbaseinā 7 - 12 g.   Peldēšana Krimuldas peldbaseinā 7 - 12 g.
15.00 - 18.00     Karatē 4 - 10 g (Sporta centrs, Agnese Auziņa)    
16 00 - 16 30 Dejošana  Jaunākā grupa (Sporta iela 14 Andis Kozaks ; Gaujas 7 Beate Kobilinska) Angļu valoda piecgadniekiem   (Gaujas 7   Santa Jākabsone) Dejošana  Jaunākā grupa (Sporta iela 14  Andis Kozaks ; Gaujas  7  Beate Kobilinska)    
16.30- 17 10 Dejošana  Vecākā grupa (Sporta iela 14 Andis Kozaks ; Gaujas 7  Beate Kobilinska) Angļu valoda sešgadniekiem  (Gaujas 7   Santa Jākabsone) Dejošana  Vecākā  grupa (Sporta iela 14  Andis Kozaks ; Gaujas 7    Beate Kobilinska)    
16.00 - 16.40   Mākslas studija (Jaunā sākumskola - darbs materiālā, sk. I.Briede; EUR 7,00 mēnesī Mākslas studija (Jaunā sākumskola - sk. J.Bindemanis AJS EUR 7,00 mēnesī Mūzika studija (Jaunā sākumskola Dace Bicāne;EUR 7.00/mēn.) Mūzika studija (Jaunā sākumskola Dace Bicāne;EUR 7.00/mēn.)
16.00- 17.00   Florbols 6 - 9 g (Sporta centrs, Ziedonis Skrivļa). Volejbols 6 -9 g Sallija Arhīpova   Florbols 6 - 9 g (Sporta centrs, Ziedonis Skrivļa). Volejbols 6 -9 g Sallija Arhīpova  
17.15 - 17.55   Deju studija (LMMS, Sporta ielā 14 - Andis Kozaks: EUR 7.00/mēn.)   Deju studija (LMMS, Sporta ielā 14 - Andis Kozaks: EUR 7.00/mēn.)  
17.00 - 18.30   Florbols 10 - 15 g  - Sporta centrs (Ziedonis Skrivļa). Volejbols 10 - 15 g Sallija Arhīpova   Florbols 10 - 15 g -  - Sporta centrs, (Ziedonis Skrivļa). Volejbols 10 - 15 g Sallija Arhīpova  
18.00 - 19.00   Florbols 15 - ... g - Sporta centrs (Ziedonis Skrivļa). Volejbols 15 ... g Sallija Arhīpova Karatē 10 - ... g Sporta centrs (Agnese Auziņa) Florbols 15 - ... g - Sporta centrs (Ziedonis Skrivļa). Volejbols 15 ... g Sallija Arhīpova  
*nodarbību sarakstā var būt precizējumi      
Maksa €/mēn.        
Volejbols 7,12        
Florbols 7,12        
Peldēšana 25,00        
Karatē  10,00        
Dejošana 5,6 gad. 2,85        

 

Interešu izglītība Līgatnes novada vidusskolā  (2018./2019.m.g. septembris - maijs)
Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena
8.00-8.30     Ansamblis (1.-2.klase, D.Zariņa)
10.00-11.30      
12.10-12.50 Dabas draugi (1.klase, A.Ziediņa)    
13.20-14.00 Dabas draugi (1.klase, A.Ziediņa) Tautiskās dejas (1.-2.klase, D.Meistere) Tautiskās dejas (3.-4.klase, A.Kozaks)
14.10-14.50 Dabas draugi (5.klase, S.Gasperte)   Tautiskās dejas (1.-2.klase, D.Meistere)
14.10-14.50   Teātra pulciņš (1.-6.klase, B.Aizupiete)  
15.00-15.40 Dabas draugi (6.klase, S.Gasperte) Teātra pulciņš (1.-6.klase, B.Aizupiete)  
15.00-15.40 Prāta spēles (1.-12.klase, O.Okonovs) Jaunsardze (no 10 g.v., E.Kaimiņš) Koris (5.-9.klase, M.Slotina-Brante)
15.50-16.30 Prāta spēles (1.-12.klase, O.Okonovs) Masu mediji un žurnalistika (5.-12.klase, J.Ramāns) Koris (5.-9.klase, M.Slotina-Brante)
15.50-16.30 Tautiskās dejas (7.-12.klase, D.Meistere) Masu mediji un žurnalistika (5.-12.klase, J.Ramāns)  
       
Laiks Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00-8.30   Ansamblis (3.-4.klase, D.Zariņa)  
10.00-11.30     Robotika (5.-12.klase, J.Bročs)
12.10-12.50      
13.20-14.00 Mākslas pulciņš (1.-3.klase, L.Pīlēģe) Tautiskās dejas (5.-6.klase, D.Meistere)  
14.10-14.50 Mākslas pulciņš (1.-3.klase, L.Pīlēģe) Lasīšanas biedrība (5.-6.klase, E.Veide)  
14.10-14.50 Tautiskās dejas (5.-6.klase, D.Meistere)    
15.00-15.40      
15.00-15.40 Lasīšanas biedrība (3.-4.klase, E.Veide)    
15.50-16.30 Lasīšanas biedrība (5.-6.klase, E.Veide)    
15.50-16.30 Tautiskās dejas (7.-12.klase,D.Meistere)    
       
*nodarbību sarakstā var būt precizējumi      
Maksa €/mēn.    
Robotika 10,00    
Masu mediji un žurnālistika 3,00    

 

Laika ziņas
Aptaujas