Jaunumi
28. martā Zeit aicina uz stāstnieku vakariņām ar brāļiem Ābelēm

Patiesās sarunās un stāstu dziļumā ir iespējams iegrimt, ja esi klātesošs. Līdzīgi ir ar labu maltīti – to nevar izbaudīt, lasot vai klausoties kāda cita sajūsmā. Tā tomēr ir personiska un klātbūtnes pieredze.

Tēma: Ar brāļu spēku dzīvē un mākslā

Viesos: brāļi Lauris, Raitis un Mārcis Ābeles par to, ko nozīmē brāļu spēks radot kopīgu mūziku, kino un pārvarot sniegotākās pasaules nogāzes.

Brāļu Laura un Raita Ābeļu režisētā populārzinātniskā filma "Baltu ciltis" brāļu vārdu padarīja zināmu ārpus Latvijas. Par brāļiem Ābelēm zina no Polijas arheologiem līdz pat Vjetnamas animācijas māksliniekiem. Taču bez "Baltu ciltīm" brāļu spēks izpaužas arī ilggadējā mūzikas mīlestībā grupā "Soundarcade", snovbordā tādās kartēs neesošās trasēs, kur parasti lielākais vairums ļaužu nemaz nenonāk un filosofijā - no mākslas vēstures līdz psihoanalīzei.

Vakariņās kātesošajiem būs ekskluzīva iespēja baudīt video materiālus no bagātīgā brāļu filmu klāsta, kas atklās pāris noslēpumus par to, kā ar mūsdienu kino valodu runāt par sensenu vēsturi un notikumiem.

Mielosimies, baudīsim stāstus un vizuālus pārsteigumus kopā!

Dalības maksa 15 eur

Ieejas kartes cenā iekļauts: welcome drink, vakariņas 3 kārtās un sarunas.

Vietu skaits ierobežots.

Biļetes: bilesuparadize.lv vai Zeit Cafe pa tālr. 25779944, info@zeit.lv

2019-03-28