Jaunumi
Absolventu saraksts, kuri Līgatnes vidusskolu beiguši no 1959.gada līdz 2013.gadam /pēc Līgatnes vidusskolas absolventu lūguma/

Līgatnes novada vidusskola pošas svētkiem.
 
24. maijā gaidām uz salidojumu visus, kas jūtas piederīgi Līgatnes skolai. Sākot ar 1959. gadu, atestātu par vidējo izglītību ieguvuši pāri par 700 jauniešu. Šeit publicētie absolventu saraksti varbūt kādam palīdzēs atcerēties savus klases biedrus. Diemžēl šeit neparādās to absolventu vārdi, kuri septiņdesmitajos un astoņdesmitajos gados vidusskolu pabeidza vakarskolā jeb neklātienē, jo oficiāli atestātus izsniedza Cēsu vakara vidusskola. Tomēr gribu uzsvērt, ka gaidīti ir visi, kuri šo skolu uzskata par savējo, ne tikai tie, kas iekļuvuši sarakstā. Uz tikšanos!
Leonora Dubkeviča, direktora vietniece
 
Absolventi
Līgatnes  vidusskola
 
1959. gada izlaidums
Audzinātājs Tadeušs Buņķis
  1. Buša Vizma
  2. Ervalds Andrejs
  3. Gulbis Jānis
  4. Jaunzeme Maija
  5. Kārkliņa Ausma
  6. Kurakina Elza
  7. Lūkina Skaidrīte
  8. Ozola Ārija
  9. Sietpine Aija
  10. Siliņa Ruta
  11. Šulcs Voldemārs
  12. Teteris Laimonis
  13. Tīss Pēteris
  14. Voicišs Gunārs
  15. Siliņa Smaida
  16. Kārkliņš Andrejs
  17. Dreimanis Guntis
 
1960. gada izlaidums
Audzinātāja Olga Vītola
  1. Apinis Juris
  2. Balodis Guntis
  3. Bērziņa Ināra
  4. Branta Gunta
  5. Brīvule Valija
  6. Dzērve Mairita
  7. Dzērve Rudīte
  8. Helds Otto
  9. Jaunzeme Laima
  10. Skrastiņa Vera
  11. Labpuķe Maija
  12. Liepiņa Ligita
  13. Labeiko Ivars
  14. Leikarte Dzintra
  15. Norlinde Māra
  16. Varapoga Uldis
  17. Zariņa Aina
  18. Sika Māra
Vakarskola
  1. Birzkalns Valdis
  2. Bedikere Māra
  3. Gailāns Imants
  4. Pauls Gunta
  5. Platnieks Ēvalds
  6. Ruģis Fanija
  7. Silakaktiņa Benita
  8. Skādule Vija
  9. Vinzarāja Vija
  10. Bērziņš Ēriks
 
1961. gada izlaidums
Audzinātāja Erna Šterna
  1. Apine Līvija
  2. Bičulis Laimons
  3. Krūmiņa Ārija
  4. Lence Rasma
  5. Medne Anda
  6. Pluto Valentīns
  7. Riekstiņš Arvīds
  8. Roštoka Maija
  9. Siliņa Vija
  10. Tītmane Brigita
  11. Zariņa Inese
  12. Ļebedeva Zoja
  13. Dreimanis Oļģerts
Vakarskola
  1. Matulis Jānis
  2. Bērziņa Lilija
 
1962. gada izlaidums
Audzinātāja Olga Vītola
  1. Ābele Andris
  2. Akmentiņa Zaiga
  3. Alševskis Juris
  4. Apine Lidija
  5. Balode Aija
  6. Balode Maija
  7. Balodis Juris
  8. Bērziņa Brigita
  9. Bērziņa Sarma
  10. Kauliņš Arijs
  11. Matīsa Skaidrīte
  12. Meisters Gunārs
  13. Mellīte Biruta
  14. Pauls Jānis
  15. Pluto Leonards
  16. Rudzītis Egils
  17. Ruka Ārija
  18. Sneškova Anna
  19. Strazds Vilnis
  20. Švinska Valda
  21. Šiliņa Dzintra
  22. Vēbere Anita
  23. Andermane Anita
Vakarskola
  1. Lūsare Gaida
  2. Timermane Dzidra
  3. Puriņa Vija
 
1963. gada izlaidums
Audzinātājs Laimonis Rācenājs
  1. Arcimoviča Viktorija
  2. Blome Elga
  3. Bulte Mārtiņš
  4. Gribovska Lidija
  5. Krūmiņa Ausma
  6. Lejiņa Baiba
  7. Ozoliņa Zigrīda
  8. Ozols Juris
  9. Pilaine Aleftīne
  10. Purviņa Sarmīte
  11. Repša Arvīds
  12. Sarkisjans Edvīns
  13. Veidemane Ilga
  14. Piķele Daina
 
1964. gada izlaidums
Audzinātāja Zigrīda Jansone
  1. Ābrams Juris
  2. Cīrulis Andrejs
  3. Imša Vilnis
  4. Jansone Astrīda
  5. Jermaloviča Maiga
  6. Liepiņš Imants
  7. Raudiņš Juris
  8. Rozentāls Voldemārs
  9. Salmiņš Austris
  10. Sproģe Valentīna
  11. Viļumsone Dace
  12. Volmere Brigita
  13. Ledaine Gunta
  14. Ekerts Māris
 
1965. gada izlaidums
Audzinātāja Olga Vītola
  1. Grostiņa Dzintra
  2. Jaskoviča Juzefa
  3. Lukumiete Dace
  4. Nolberga Māra
  5. Segliņa Smaida
  6. Vizulis Andris
  7. Zilgalve Ruta
Vakarskola
  1. Iliņa Maija
  2. Boguļko Anita
  3. Boguļko Uldis
  4. Zariņa Olga
 
1966. gada izlaidums
Audzinātāji Erna Pakalna un Aivars Meisters
  1. Buka Raita
  2. Bušs Aldis
  3. Jankoviča Skaidrīte
  4. Kalniņa Valda
  5. Ozola Māra
  6. Paurniete Ligita
  7. Rudzīte Maija
  8. Rutkina Marlena
  9. Sika Ilona
  10. Vērmane Gunta
  11. Klūga Benita
  12. Nedēļa Inese
  13. Reinicāne Alda
  14. Vilcāns Jānis
  15. Zūpe Gaida
  16. Kronīte Ausma
 
1968. gada izlaidums
Audzinātājs Aivars Siliņš
  1. Bulte Māra
  2. Daiga Maija
  3. Kalniņa Māra
  4. Namniece Mārīte
  5. Nolberga Agrita
  6. Ozoliņa Skaidrīte
  7. Tomass Rūdolfs
  8. Žukova Anita
  9. Sproģe Astrīda
  10. Zaķe Gunta
  11. Plūme Haralds
 
1969. gada izlaidums
Audzinātāja Zigrīda Jansone
  1. Aļļens Agris
  2. Akmentiņš Visvaldis
  3. Griezne Astrīda
  4. Tahtahunova Ņina
  5. Tahtahunova Zoja
  6. Blaua Dzintra
  7. Ieviņš Jānis
  8. Līcis Andris
  9. Kisele Marija
  10. Puriņš Agris
  11. Meņģelis Einārs
 
1970. gada izlaidums
Audzinātāja Helēna Terentjeva
  1. Balodis Egils
  2. Bankovskis Pēteris
  3. Beķere Anita
  4. Dance Agnese
  5. Jaskoviča Maija
  6. Krīvens Jānis
  7. Ozoliņš Dainis
  8. Prūsis Imants
  9. Plūme Vija
  10. Ulmanis Guntars
Vakarskola
  1. Bergmanis Aivars
  2. Terentjevs Anatolijs
 
1971. gada izlaidums
Audzinātāja Paula Guzaite
  1. Bērziņa Maija
  2. Bušs Aldis
  3. Kalniņš Andris
  4. Krapa Biruta
  5. Litvinoviča Regīna
  6. Melngailis Māris
  7. Puriņa Alda
  8. Strihele Alja
  9. Teihmanis Leonīds
  10. Terentjevs Vitālijs
  11. Venckute Virgīnija
  12. Segliņa Dzintra
 
1972. gada izlaidums
Audzinātāja Olga Vītola
  1. Andermane Irīda
  2. Bankovska Karmena
  3. Janitēns Atis
  4. Kļava Valdis
  5. Krasnova Ženjora
  6. Marčaka Marija
  7. Skraustiņa Dzintra
  8. Sviķis Valdis
  9. Šarova Anita
  10. Vimba Ināra
  11. Zviedre Alda
  12. Zviedre Zigrīda
 
1973. gada izlaidums
Audzinātājs Aivars Meisters
  1. Beķeris Artūrs
  2. Cirītis Guntis
  3. Gavariņš Pēteris
  4. Krastiņš Juris
  5. Kākule Aida
  6. Leikarts Juris
  7. Priedīte Anita
  8. Skraustiņš Guntars
  9. Šiliņš Agris
  10. Širjajevs Valdis
  11. Šleicere Rasma
  12. Trofimovs Aleksandrs
  13. Veļķere Sandra
  14. Zvirbule Lilita
 
!974. gada izlaidums
Audzinātāja Biruta Jargāne
  1. Batņa Ruta
  2. Beķere Elita
  3. Bērziņa Gunta
  4. Bērziņa Lilita
  5. Dunde Anita
  6. Eglītis Aigars
  7. Gebharde Pārsla
  8. Gutāne Vija
  9. Ieviņš Vilnis
  10. Jakobijs Valters
  11. Jaskoviča Zenta
  12. Kazia Uldis
  13. Lamberga Vizma
  14. Marčaka Dzidra
  15. Mitre Inese
  16. Reinicāns Arnis
  17. Riekstiņš Jānis
  18. Sauša Ausma
  19. Segliņa Ināra
  20. Šūmanis Haralds
  21. Veihmanis Mārtiņš
 
1975. gada izlaidums
Audzinātāja Paula Guzaite
  1. Balodis Uldis
  2. Bērziņš Valdis
  3. Goldbergs Aivars
  4. Grīnvalde Anita
  5. Krīvens Andris
  6. Martinsons Guntars
  7. Puriņa Irīna
  8. Ramulis Valdis
  9. Šveice Vija
  10. Zicmane Jausma
 
1976. gada izlaidums
Audzinātājs Feodors Terentjevs
  1. Āboltiņa Ina
  2. Baumane Gunta
  3. Bajāre Zane
  4. Bērziņa Agnese
  5. Brants Miervaldis
  6. laganovskis Harijs
  7. Liepa Māris
  8. Linde Dzintra
  9. Ošiņa Antra
  10. Plūme Dainis
  11. Putniņš Jānis
  12. Rauzenberga Zeltīte
  13. Semjonovs Leons
  14. Šaumbergs Edmunds
  15. Širins Zigurds
  16. Venckus Rimants
  17. Vimba Māra
 
1977. gada izlaidums
Audzinātāja Valentīna Kiseļova
  1. Grigorjevs Edvīns
  2. Dīriņš Aivars
  3. Eglīte Ita
  4. Kažemaka Dace
  5. Lipiņa Lilita
  6. Ločmelis Juris
  7. Poriete Margita
  8. Sidorova Silvija
  9. Šleicers Jānis
  10. Trijeca Ineta
  11. Vimba Ilze
  12. Zicmane Ilona
 
1978. gada izlaidums
Audzinātāja Helēna Terentjeva
  1. Balodis Modris
  2. Bērziņš Viesturs
  3. Brence Anda
  4. Iliško Anita
  5. Jaunzeme Sarma
  6. Kākulis Jānis
  7. Kokina Lilija
  8. Legzdiņš Aldis
  9. Ošiņa Daiga
  10. Ozoliņa Sarmīte
  11. Paeglīte Ausma
  12. Segliņš Andris
  13. Skraustiņa Iveta
  14. Senkāne Alita
  15. Skrastiņa Māra
  16. Stūre Alvis
  17. Šleicers Uldis
  18. Rudzika Mudīte
 
1979. gada izlaidums
Audzinātāja Paula Guzaite
  1. Balode Aija
  2. Beķeris Harijs
  3. Bērziņš Inārs
  4. Dimante Inta
  5. Eglīte Antra
  6. Eglīte Lilita
  7. Gerasimova Marina
  8. Kalderovska Solvita
  9. Kalniņa Anita
  10. Krūmiņa Dace
  11. Lapiņš Edvīns
  12. Lipiņa Renāte
  13. Mača Olita
  14. Martinsone Marita
  15. Mežale Irēna
  16. Mūrnieks Ansis
  17. Neiberga Daina
  18. Pavlovskis Artūrs
  19. Seimuškina Indra
  20. Stepiņa Anda
  21. Vasiļevska Lilita
  22. Veļķere Marita
  23. Zviedre Inta
  24. Johansone Aiva
 
1980. gada izlaidums
Audzinātāja Zigrīda Ikauniece
  1. Bajārs Andis
  2. Freimane Iveta
  3. Galaktionko Margarita
  4. Krieviņa Vanda
  5. Gedauska Dzintra
  6. Kuskova Smaida
  7. Ķepīte Rita
  8. Poriņa Dzidra
  9. Rozenfelde Ilona
  10. Sidorova Vija
  11. Sidorovs Jānis
  12. Zeidenberga Iveta
  13. Zicmanis Guntis
  14. Zviedre Indra
  15. Vingris Ainārs
 
1981. gada izlaidums
Audzinātāja Aina Vabulniece
  1. Aizupietis Didzis
  2. Ābols Spodris
  3. Baumane Antra
  4. Bērziņa Aelita
  5. Bērziņa Iveta
  6. Bēmere Ineta
  7. Grīnberga Ligita
  8. Guzaite Alda
  9. Jansone Sandra
  10. Jermacāne Inese
  11. Kalniņš Dainis
  12. Kažoka Arita
  13. Matuzele Sandra
  14. Missa Egils
  15. Plūmīte Ilona
  16. Segliņa Ineta
  17. Treifelde Ineta
  18. Vītola Jolanta
 
1982. gada izlaidums
Audzinātāja Helēna Terentjeva
  1. Adiņš Aldis
  2. Alberts Māris
  3. Barišņikova Aina
  4. Čandere Ingrīda
  5. Dreijere Ilze
  6. Gaigala Anita
  7. Jankova Mārīte
  8. Jurikase Agita
  9. Kokins Edvīns
  10. Krišjāne Aija
  11. Kupčs Ainis
  12. Lejniece Jolanta
  13. Pavlova Ludmila
  14. Tetere Vita
  15. Zicmanis Andis
  16. Lasmanis Guntis
 
1983. gada izlaidums
Audzinātāja Biruta Jargāne
  1. Aizupietis Uģis
  2. Ābeltiņa Agrita
  3. Āboliņa Sigita
  4. Briedis Raimonds
  5. Eriksone Laima
  6. Gailīte Guna
  7. Glāznieks Raitis
  8. Kangro Ero
  9. Korņilova Natālija
  10. Līgute Daiga
  11. Martinova Ļena
  12. Ruģis Ints
  13. Širjajeva Zita
  14. Timermanis Raitis
  15. Viņķele Dagnija
  16. Zakare-Zaķe Jana
 
1984. gada izlaidums
Audzinātāja Velta Višņevska
  1. Arsentjevs Vadims
  2. Bērziņa Aija
  3. Bērziņš Māris
  4. Darviņš Andris
  5. Eglītis Aldis
  6. Jansons Ints
  7. Kārkliņa Anita
  8. Lapiņa Agita
  9. Markote Laila
  10. Potašova Anda
  11. Raga Iveta
  12. Švinka Inga
  13. Zariņš Agris
 
1985. gada izlaidums
Audzinātāja Ināra Vimba
  1. Aizupiete Baiba
  2. Ekarte Solvita
  3. Golubkova Rita
  4. Guzaite Inga
  5. Jaunzeme Dace
  6. Kažoka Dagnija
  7. Strante Vita
  8. Šusts Bruno
  9. Uzoliņa Ineta
  10. Viņķele Mairita
  11. Vītols Andris
  12. Beitāns Māris
  13. Zurģis Raimonds
  14. Malkausis Zintis
 
1986. gada izlaidums
Audzinātāja Paula Guzaite
  1. Ābeltiņa Iveta
  2. Bērziņa Una
  3. Barbare Judīte
  4. Briedis Vilnis
  5. Kalniņa Vita
  6. Petrovska Mudīte
  7. Ridūzis Druvis
  8. Stepiņš Artis
  9. Villere Mārīte
  10. Zvejnieks Normunds
 
1987. gada izlaidums
Audzinātāja Baiba Skrastiņa
  1. Dārzniece Līga
  2. Kļaviņa Laila
  3. Ramža Artis
  4. Ribakova Rima
  5. Skuba Vaira
  6. Vējiņa Jolanta
  7. Rence Anda
 
1988. gada izlaidums
Audzinātājs Māris Taube
  1. Jermacāne Anna
  2. Leikarts Jānis
  3. Rone Una
  4. Viņķele Dace
  5. Višņevskis Māris
 
1989. gada izlaidums
Audzinātāja Inga Puriņa
  1. Ančevskis Irvīns
  2. Birkenfelds Gatis
  3. Griķis Tālis
  4. Kreitāle Eva
  5. Mārtiņjēkabs Normunds
  6. Miķelsone Džina
  7. Miķelsone Ilona
  8. Mūrmane Sanita
  9. Skaraine Sanita
  10. Skrastiņš Juris
  11. Strihele Elita
  12. Treijs Kārlis
  13. Veide Evija
  14. Zvejnieks Andris
 
1991. gada izlaidums
Audzinātāja Silvija Zaharāne
  1. Bendzelovska Evita
  2. Pastuhova Aldona
  3. Pelša Ieva
  4. Rozenberga Gita
  5. Saukuma Ilze
  6. Vanaga Aiga
  7. Vērmane Baiba
 
1992. gada izlaidums
Audzinātājs Aigars Bicāns
  1. Jaunzeme Inese
  2. Ozola Baiba
  3. Pūcīte Rudīte
  4. Saukums Raimonds
  5. Slavēna Inga
  6. Veihmane Lāsma
  7. Voite Līga
  8. Vrubļevska Viktorija
 
1993. gada izlaidums
Audzinātāja Ināra Loča
  1. Balode Evita
  2. Jaunzeme Santa
  3. Klūga Edvīns
  4. Korņilova Jeļena
  5. Polnijs Pauls
  6. Laizāne Ginta
  7. Šļaukstiņa Inga
  8. Štālberga Baiba
  9. Vērmanis Atis
 
1994. gada izlaidums
Audzinātāja Skaidrīte Gasperte
  1. Jaunzeme Ilze
  2. Gudovskis Edmunds
  3. Sockis Gaitis
  4. Šulce Sandra
  5. Priede Jānis
 
1995. gada izlaidums
Audzinātāja Skaidrīte Gasperte
  1. Beitika Angelika
  2. Goršanova Olita
  3. Kamša Inese
  4. Lozberga Inga
  5. Makarova Iveta
  6. Malkausis Didzis
  7. Meistere Arta
  8. Peičs Gints
  9. Polnijs Austris
  10. Rozentāle Aiga
  11. Rožicka Maija
 
1996. gada izlaidums
Audzinātāja Iveta Viļumsone
  1. Bule Inta
  2. Fārnaste Evija
  3. Kalniņa Kristīne
  4. Makarova Sanita
  5. Losinska Zane
  6. Šļaukstiņš Andris
  7. Treijs Mārtiņš
 
1997. gada izlaidums
Audzinātāja Baiba Skrastiņa
  1. Aizupietis Sandijs
  2. Bērziņa Agnese
  3. Daugule Ieva
  4. Dumbrovska Ināra
  5. Janitēna Liene
  6. Jaunzems Linards
  7. Kaņepe Ilze
  8. Kauls Ernests
  9. Klūga Jānis
  10. Kreitāle Inese
  11. Krūmiņa Dace
  12. Mūrmane Ilze
  13. Stabulniece Raivita
  14. Vasiļjeva Diāna
  15. Zecmane Gunta
  16. Zīverte Ilze
 
1999. gada izlaidums
Audzinātāja Ināra Vimba
  1. Biele Liene
  2. Borisovs Māris
  3. Briede Sintija
  4. Buša Guna
  5. Eglīte Baiba
  6. Goršanova Dace
  7. Grostiņa Inguna
  8. Jēkabsone Ramona
  9. Lagons Jānis
  10. Lazdiņa Aiga
  11. Plūksna Sintija
  12. Purgailis Mārtiņš
  13. Vecvanaga Jolanta
 
2000. gada izlaidums
Audzinātāja Ināra Loča
  1. Annuškāns Mareks
  2. Bardauskis Aļģis
  3. Bērziņa Zanda
  4. Eglīte Liena
  5. Fiļipova Dace
  6. Graudiņa Zane
  7. Janitēna Anda
  8. Kalniņa Zane
  9. Kauķīte Vineta
  10. Radionova Inga
  11. Ulmane Alita
 
2001. gada izlaidums
Audzinātāja Laila Bērziņa
  1. Bendzelovska Inese
  2. Bernharde Aija
  3. Biele Kristīne
  4. Buķe Aiga
  5. Eglīte Agnese
  6. Makarova Ilze
  7. Millers Kristaps
  8. Plūme Arnis
  9. Rijnieks Atis
  10. Šedko Iveta
  11. Šveice Elīna
  12. Tralle Ieva
  13. Treifelde Kristīne
  14. Višņevska Ingūna
 
2002. gada izlaidums
Audzinātāja Laila Bērziņa
  1. Bērziņa Ita
  2. Bērziņa Rūta
  3. Dombrovskis Uldis
  4. Krīvens Pēteris
  5. Liepa Zintis
  6. Ločs Dagnis
  7. Pundurs Renārs
  8. Skrastiņa Solvita
  9. Skujiņš Jānis
  10. Zunde Māris
 
2003. gada izlaidums
Audzinātāja Skaidrīte Gasperte
  1. Apsītis Raitis
  2. Bergmane Ināra
  3. Bitenieks Mārtiņš
  4. Cibiņš Andris
  5. Devenis Armands
  6. Eglītis Edgars
  7. Eglītis Mārcis
  8. Graudiņš Jānis
  9. Lūsars Kristaps
  10. Martinovs Ivars
  11. Milberga Laura
  12. Platkova Vineta
  13. Puriņš Ervīns
  14. Rozītis Gatis
  15. Sirbu Aleksandra
  16. Zārdiņa Linda
 
2004. gada izlaidums
Audzinātāja Aija Ziediņa
  1. Čemme Uģis
  2. Irmane Agnese
  3. Kalniņš Edgars
  4. Kirillova Diāna
  5. Nežborte Ilze
  6. Šulca Līva
  7. Vīksnīte Aija
  8. Voitkāne Sandra
  9. Zaharāne Evita
  10. Zicmane Agnese
  11. Zīle Ingars
  12. Osītis Rolands
 
2005. gada izlaidums
Audzinātāja Leonora Dubkeviča
  1. Biteniece Madara
  2. Lāce Ineta
  3. Lele Zita
  4. Mellīte Inese
  5. Mieriņš Jānis
  6. Miezītis Aigars
  7. Nikolajevs Artūrs
  8. Osis Artūrs
  9. Pētersone Lāsma
  10. Puriņa Kamena
  11. Tormanis Kaspars
  12. Viļumsone Jolanta
  13. Zirģele Rita
 
2006. gada izlaidums
Audzinātāja Iveta Viļumsone
  1. Bajāre Anete
  2. Bērziņš Jānis
  3. Bērziņš Nauris
  4. Gasperte Ilze
  5. Greblis Aivis
  6. Kozlovska Laura
  7. Kozlovska Sindija
  8. Liepiņa Iveta
  9. Osītis Jānis
  10. Puriņa Līga
  11. Rijniece Līga
  12. Šleicere Ieva
  13. Viļumsone Agnese
  14. Voitkāns Ivars
  15. Žagars Mārtiņš
 
2007. gada izlaidums
Audzinātāja Baiba Aizupiete
  1. Bicāns Salvis
  2. Kisļicka Laila
  3. Kravale Laura
  4. Legzdiņš Lauris
  5. Martinova Lelde
  6. Molotoks Jānis
  7. Puriņš Kristaps
  8. Retjunskihs Andrejs
  9. Sprudzāne Madara
  10. Šleicere Ilze
  11. Vītola Dace
 
2008. gada izlaidums
Audzinātāja Ināra Loča
  1. Bērziņa Ieva
  2. Bērziņa Liene
  3. Jansons Nauris
  4. Kainaizis Rolands
  5. Kirillovs Viktors
  6. Osīte Madara
  7. Petrovska Madara
  8. Plūme Marta
  9. Šulca Ieva
  10. Vaivads Jurģis
  11. Višņevska Lauma
 
2009. gada izlaidums
Audzinātāja Laila Bērziņa
  1. Arsentjevs Artūrs
  2. Bērziņš Eduards
  3. Eglītis Toms
  4. Grava Ance
  5. Kauls Mārtiņš
  6. Liepa Monta
  7. Lūsars Aigars
  8. Meisters Jānis
  9. Petrovskis Ints
  10. Plūme Anete
  11. Plūme Jānis
  12. Ramule Inese
  13. Zariņš Kārlis
  14. Žagars Matīss
 
 
Līgatnes novada vidusskola
 
2010. gada izlaidums
Audzinātāja Viktorija Mazurova
  1. Afanasjeva Jana
  2. Bērziņa Elīna
  3. Gerasimovs Tomass
  4. Gribuste Laura
  5. Grigorjeva Līga
  6. Kaula Rasa
  7. Mihailova Rita
  8. Molotoks Egils
  9. Puriņš Andrejs
  10. Timermane Ieva
  11. Vītols Dzintars
  12. Zariņa Kristīne
 
2011. gada izlaidums
Audzinātāja Skaidrīte Gasperte
  1. Ikaunieks Lauris
  2. Kozlovskis Dmitrijs
  3. Krūms Jānis
  4. Ramule Lāsma
  5. Strazdiņa Anna
 
2012. gada izlaidums
Audzinātāja Aija Ziediņa
  1. Ābols Emīls
  2. Ābols Jānis
  3. Dudaša Anna
  4. Humparova Kristīne
  5. Malkause Monta
  6. Plūksnis Jorens
  7. Puriņš Jānis
  8. Skerba Una
  9. Skrastiņa Monta
  10. Šleicere Marija
  11. Šulca Māra
  12. Timermane Ilze
  13. Timermanis Jānis
  14. Vaivade Laine
  15. Vanags Rinalds
Audzinātāja Dace Bērziņa
  1. Gavars Dainis
  2. Svikle Dace
  3. Sviklis Guntis
  4. Vecozols Gints
  5. Viļuma Gunta
  6. Zariņa Aiva
 
2013. gada izlaidums
Audzinātāja Leonora Dubkeviča
  1. Ābeltiņa Ieva
  2. Griezne Līga
  3. Ikaunieks Dainis
  4. Krieviņa Inga
  5. Litvinoviča Simona
  6. Švāģeris Matīss
  7. Trubačs Edgars
  8. Vīksniņa Sniedze

2014-06-07