Jaunumi
Aicina uzņēmējus pieteikties praktiskam divu dienu koksnes un mēbeļu nozares eksporta semināram

Meklējat veidus, kā attīstīt savu biznesu un rīkus ātrākai eksporta tirgu apgūšanai? Instrumentu loks ir plašs, izmantojiet iespēju un jau šodien piesakieties eksporta semināram, lai izstrādātu rīcības plānu un uzzinātu, kā sākt pārdot ārvalstu tirgos, piesaistot eksporta speciālistus ārpakalpojumā. Koksnes un mēbeļu nozares pārstāvjiem iespēja piedalīties vienā no divu dienu eksporta semināriem, kas norisināsies no 12. - 13. martam Vaimelā (Igaunijā) un no 14. - 15. martam Valmierā

Plānojot uzsākt eksportu, uzņēmēji saskaras ar virkni jautājumu, sākot ar nepieciešamību pēc analīzes par uzņēmuma un produkta gatavību eksportam, prioritāšu izšķiršanu, nereti arī atduroties pret ierobežotiem resursiem uzņēmuma iekšienē. Lai ģenerētu pārdošanas rezultātus, pastāv iespēja meklēt kompetences ārpus uzņēmuma, nododot eksporta veicināšanu speciālistiem ārpakalpojumā. Kādas ir iespējas un riski, meklējot ārštata darbiniekus eksporta veicināšanai starptautiskos tīklos? Iegūt atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, modelēt sava uzņēmuma eksporta iespējas, apgūstot praktiskus rīkus, lai strādātu ar ārpakalpojuma eksporta speciālistiem, varēs vienā no divu dienu intensīviem un praktiskiem semināriem. 

Seminārā Vaimelā (12. - 13. marts) aicināti piedalīties koka mēbeļu ražotāji, savukārt seminārā Valmierā (14. - 15.marts) tematiski tiks vērsta uzmanība uz koka ēku un būvniecības produktu uzņēmumu segmentu.  

PROGRAMMA: ŠEIT

Seminārā ar pieredzi dalīsies:

Jakob Saks – 20 gadu pieredze eksporta projektu vadībā dažādos uzņēmumos, attīstot vairākus zīmolus no to pirmsākumiem līdz pasaules tirgiem (Rabaconda u.c.). Dalīsies pieredzē kā iesaistīt ārpakalpojuma speciālistus uzņēmuma eksportspējas veicināšanā.

“Gateway & Partners” – vadošais eksporta konsultants Baltijā. Ar septiņu gadu pieredzi, konsultējot kuplu skaitu uzņēmumu koka ēku un mēbeļu ražošanas segmentā, dalīsies eksporta konsultante Krista Pētersone. 

REĢISTRĒŠANĀS (Seminārs MVU ir saskaņā ar De Minimis noteikumiem, lūdzu, reģistrācijas formā aizpildiet nepieciešamo informāciju)

Darba valoda: angļu (nodrošināts tulkojums latviešu valodā)

Ieeja: bez maksas

Sekojiet jaunākajai informācijai arī Facebook

Papildu informācija: Laima Engere, +371 28376912, laima.engere@vidzeme.lv un Lauri Semevsky, +372 57704045, lauri@tsenter.ee.

Semināru organizē Vidzemes plānošanas reģions un Kokapstrādes un mēbeļu ražošanas centrs Igaunijā (Tsenter - Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus) projektā "Kokapstrādes un mēbeļu industrijas produktu inovācijas un eksports Veru apgabalā un Vidzemes plānošanas reģionā", Latvijas-Igaunijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja: Ieva Bīviņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, +371 28674617, ieva.bivina@vidzeme.lv

Augstākminētā informācija šajā publikācijā atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

2018-02-23