Jaunumi
Aicinājums brīvprātīgo darbam multimediālā radošo darbu festivālā 30. martā

Aicinām brīvprātīgos 30. marta pasākumam!

Pieteikties: www.brivpratigie.lv (Dziesmu ziedi Līgatnē).

500 kordziedātāji kopā ar klausītājiem kopdziedāšanas akcijā "Dziesmu Ziedi" svinēs Jāņa Dūmiņa dienu.

30. martā Līgatnē kordziedātāji kopā ar klausītājiem, sadziedoties kopdziedāšanas akcijā “Dziesmu Ziedi”, vienlaikus ar kordziedātājiem un klausītājiem Baldonē, Kuldīgā, un Ludzā svinēs Jāņa Dūmiņa dienu.

Tradicionāli 30. martā - diriģenta, profesora Maestro Jāņa Dūmiņa dzimšanas dienā, sauktā par Jāņa Dūmiņa Dienu, pulksten 16.00 Līgatnes kultūras namā notiks kopdziedāšanas akcija “Dziesmu ziedi”. Pasākums vienlaicīgi notiks arī Baldones vidusskolā, Kuldīgas kultūras centrā un Ludzas tautas namā.

Akcijā piedalīsies Līgatnes novada jauktais koris “Līgatne” (mākslinieciskais vadītājs - Ilmārs Seilis, diriģents - Mārcis Katajs), Līgatnes kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Mantojums” (mākslinieciskā vadītāja un diriģente Dace Bicāne), Cēsu kultūras centra jauktais koris “Wenden” (mākslinieciskā vadītāja un diriģente Marika Slotina-Brante), fonda “Nāc līdzās” jauniešu jauktais koris (mākslinieciskais vadītājs un diriģents Rūdolfs Bērtiņš), Negaidītais viesis un visi klausītāji.

Dziedātāju sastāvi izvietosies zāles centrā, un ap tiem – klausītāji. Akciju ievadīs koru un vokālo ansambļu priekšnesumi (Kora māja), kuriem sekos diriģentu improvizācija. Turpinājumā kordzietāji un klausītāji sagrupēsies pa balsīm (soprāniem, altiem, tenoriem un basiem) un jaunizveidotā kopkora mēģinājumā iestudēs dziesmu (Kora stunda). Akcija noslēgsies ar kopkoncertu, kurā tiks izpildīta iestudētā dziesma, un negaidītā viesa priekšnesumu.

Akcijas gaitā noritēs videokonferences starp pasākuma norises vietām, kurās dalībnieki dalīsies iespaidos un dos vārdu radošo darbu festivāla “Mans Dziesmu ziedu iedvesmas stāsts” laureātiem.

Brīvprātīgo uzdevumi:

  • 15.30 - 15.55 - 4 brīvprātīgie - klausītāju Balss tembra noteikšana ar mobilo aplikāciju DziDot pie ieejas zālē, izmantojot savu viedierīci; atbilstošo krāsu Balss kartiņu izsniegšana klausītājiem pie ieejas zālē.
  • 14.00 - 15.50 - 2 brīvprātīgie - dziedātāju sastāvu pavadī'šana un izvietošana saskaņā ar loģistikas plānu un scenogrāfiju.
  • 17.00 - 17.10 - 4 brīvprātīgie - darbības ar Balss baneriem (soprāni, alti, tenori, basi) saskaņā ar scenāriju, asistēšana moderatoram klausītāju un kordziedātāju sagrupēšanā pa balsīm zālē saskaņā ar scenogrāfiju.
  • 14.00 - 19.00 - 1 brīvprātīgais - asistēšana pasākuma filmēšanas procesā, "ēna" operatoram.
  • 14.00 - 19.00 - 2 brīvprātīgie - videokonferences ieslēgšana saskaņā ar scenāriju un signāliem. Signālus un norādījumus dod tiešraides nodrošinātājs un moderators.
  • 15.00 - 18.30 - 1 brīvprātīgais - asistēšana moderatoram.
  • 18.00 - 18.30 - 2 brīvprātīgie (zēns un meitene) - ziedu pasniegšana.
  • 19.00 - telpu sakārtošana pēc pasākuma - visi brīvprātīgie.

Brīvprātīgo ieguvumi:

  • Prasme strādāt komandā, individuāli, būt precīzam, atbildīgam,jaunu prasmju apguve, kontaktu paplašināšana, radošas ierosmes, gūt iedvesmu kam jaunam.
  • Gūt pieredzi lielformāta multimediālā festivālā.
2019-03-28