Jaunumi
Aicinām darbā mājturības un tehnoloģiju skolotāju zēniem

Līgatnes novada domes (90000057333)

izglītības iestādes

aicina darbā uz nenoteiktu laiku

mājturības un tehnoloģiju skolotāju zēniem (2341 01)

Galvenie amata pienākumi:

-         plānot un organizēt pedagoģiskos procesus;

-         organizēt drošu un atbalstošu izglītojošo vidi;

-         veicināt pozitīvu sadarbību ar vecākiem, skolotājiem, citiem speciālistiem un sabiedrību;

-         nodrošināt audzēkņu personības izaugsmi.

Prasības pretendentiem:

-         nepieciešama augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē, gatavība nepārtraukti izglītoties atbilstoši jaunākajām pedagoģijas un psiholoģijas atziņām un aktualitātēm profesijā vienotajā Eiropas izglītības telpā; var būt students;

-         latviešu valodas zināšanas augstākajā pakāpē;

-         labas saskarsmes un komunikācijas prasmes darbā ar bērniem, sadarbībā ar vecākiem un kolēģiem.

Piedāvājam:

-         nepilna slodze (atalgojums (bruto) no 710 EUR par 1 slodzi)

-         interesantu un atbildīgu darbu;

-         iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;

-         nepieciešamības gadījumā labiekārtotu dzīvokli kādā no skaistākajām Līgatnes vietām;

-         plašas kultūras, sporta, interešu un mūžizglītības iespējas;

-         bērniem lielisku bērnudārzu.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi „Mājturības un tehnoloģiju skolotājs (-a)” sūtīt līdz 2018. gada 3. decembrim uz e-pastu: skola@lnv.lv. Tālrunis informācijai 26361250 .

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

2018-10-30
Laika ziņas
Aptaujas