Jaunumi
Aicinām uz Ķiberkalna svētkiem 7. septembrī

Plkst. 13.00 Līgatnē pirmo reizi notiks kalnā braukšanas sacensības.

Brauksim Ķiberkalnā no papīrfabrikas galvenās ieejas. Sporta klasē ar velosipēdiem sacentīsies puiši un dāmas. Sacīkste uz ātrumu.

Otrajā klasē - sacensības komandām ar pašdarinātiem braucamrīkiem (bez motoriem) Komanda sākas no diviem cilvēkiem. Komandas biedru skaits un vecums neierobežoti. Būs balvas gan ātrākajiem, gan atraktīvākajiem. Būs foršas balvas. Aicinām piedalīties visus līgatniešus, viesus un draugu grupas un pieteikt kolektīvus. Tiem, kas pieteiksies līdz 5. septembrim, būs privilēģijas.

Plkst. 14.00 Līgatnes papīrfabrikā filmētas īsfilmas - komēdijas "Kolektīvs.ES" - pirmizrāde Līgatnē.

Filma jautra, filma filmēta mūsu Līgatnes papīrfabrikā. Filma saņēmusi godalgas un atzinību. Plkst.14.00 tikšanās ar filmas režisori Adriānu Rozi Zeit lielajā zālē un filmas kopīga noskatīšanās. Dienas garumā filma tiks demonstrēta plkst. 15.00, 16.00 un 17.00. Visi laipni aicināti.  Ieeja bez maksas.

Plkst. 15.00 Sarunu konservēšana.

Tiekamies uz sarunām ar interesantiem Ķiberkalnam piederīgiem cilvēkiem, kas strādājuši, dzīvojuši, organizējuši sabiedrisko dzīvi Ķiberkalnā. Būs intervijas. Sarunas. Loterijas. Atmiņu stāsti. Anekdotes un kopā būšana. Kopā fotografēšanās. Vārdu sakot - tāds kā mazs Ķiberkalna salidojums. Gatavojamies un ielūdzam, un uzkurinām citus!

Plkst. 16.00 Konservēšanas meistarklases un radošās darbnīcas.

Būs ko darīt gan lieliem, gan maziem. Varat nākt ar savām bundžām un idejām. Arī gatavie konservi tiks likti lietā kopgaldā vai zem letes.

Plkst. 17.00 Brīvā skatuve un brīvais mikrofons.

Piesakāmies laicīgi vai uz vietas. Varam uzdziedāt visiem par prieku, uzspēlēt kādu mūzikas instrumentu individuāli vai grupā. Izstāstīt kādu stāstu vai gaumīgu anekdoti.

Plkst. 18.00 Ķiberkalna svētku koncerts

(ja labs laiks - Zeit dārzā un pagalmā), ja neatbilstošs laiks - Zeit lielajā zālē.

Sekojiet līdzi informācijai Līgatnes novada mājaslapā un sociālajos tīklos un Zeit un Tīklu parka sociālajos tīklos. Uz tikšanos Līgatnes Ķiberkalna svētkos 7. septembrī!

 

 

 

2019-09-06