Jaunumi
Akcija "Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai"

Sveiciens aktīvajiem Līgatnes novada jauniešiem! 

Mums ir lieliska ziņa! Jaunietim kā arī jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja online uzskaitīt, cik stundas viņš/-a veic brīvprātīgo darbu. Iespējams, ka viņš/-a būs pārsteigts/-a, cik  stundas jau uzdāvinājis/-usi mūsu mīļajai Latvijai 2018. gadā! :)

Akcijas "Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai" ietvaros ir radīts bezmaksas online rīks, lai sekmētu jauniešu apzinātu mācīšanos un kvalitātīvu brīvā laika pavadīšanu neatkarīgi no tā kādā jomā vai kurā novadā labais darbs tiek veikts. Tam nav jābūt saistītam ar Latvijas Sarkano Krustu. Tās var būt vairākas stundas kaimiņa kartupeļu talkā, skaists koncerts cilvēkiem mums apkārt un arī atbalsts kāda pasākuma organizēšanā, jebkas. Vienā vietā apkopots un kopā saskaitīts, šis pavadītais laiks analizējot un izvērtējos var kļūt par vērtīgu mācīšanās rīku un reālu pierādījumu topošajam prakses un darba devējam.  Kā arī tā ir fantastiska dāva mūsu mīļajai Latvijai, apskatis šajā īpaši izveidotajā interaktīvajā kartē, cik tavā novadā superīgi cilvēki - http://100stundas.redcross.lv/map - Rīga, Daugavpils un Brocēni "izvirzījušies priekšgalā".

Tā ir arī iespēja jaunatnes un NVO darbiniekiem organizēti sekot līdzi savu biedru aktivitātēm, iegūt datus(ne sensitīvos :)) par saviem brīvprātīgajiem un skaidrot, analizēt ieguvumus.

Kā tas darbojās? Pavisam vienkārši!

1. Jaunietis reģistrējas http://100stundas.redcross.lv/map?  

2. Ievada savā profilā, cik stundas un kur ir veicis brīvprātīgo darbu.

3. Uzzina, cik stundas ir uzdāvinājis mūsu Latvijai pats un viņa draugi.

4. Brauc oktobrī svinēt Latvijas dzimsānas dienu. Aicināsim kopā visus, kuri 2018. gadā būs paspējuši savākt vismaz 100 stundas.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=qCwIAk6Nlqw&t=5s  

Diemžēl šobrīd Līgatnē piereģistrētas 0h stundas. Zinām, ka tā pavisam noteikti nav taisnība un līgatnieši dara! Aicinām, neturiet sveci zem pūra, bet iedvesmojiet sevi un citus! Aicinām savus brīvprātīgos aktīvistus piereģistrēties! 

--

Ar cieņu

Sigita Skujiņa

LSK projektu vadītāja asistente

Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts"

Šarlotes iela 1D

Rīga, Latvija, LV - 1001

Mob. : +37126758981

www.redcross.lv

www.lskj.lv

2018-07-20