Jaunumi
Aktualitātes jaunatnes jomā

 

Visas Iespējas komanda ir par piedzīvojumiem, izaugsmi un motivāciju! Aicinām informēt jauniešus par iespēju dalīties ar savu pieredzi, lai iedvesmotu citus! 

Brīvā formātā līdz 1000 vārdiem (lieliski, ja iespējams pievienot arī kādu bildi), aicinām jauniešus pastāstīt par savu projekta vai kāda cita notikuma/piedzīvojuma pieredzi, kura atklājusi jaunus iespaidu un zināšanu horizontus.
Stāstus gaidīsim līdz 10. maijam uz e-pastu 
info@visasiespejas.lv
Labākos publicēsim mūsu blogā un apbalvosim ar Visas Iespējas balviņām!

 

Atvērta pieteikšanās programmai BAFF Līderības Akadēmija 2021.

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds (BAFF) aicina jauniešus, kas šobrīd mācās 10. un 11. klasē, pieteikties bezmaksas virtuālai apmācību programmai angļu valodā Līderības Akadēmija 2021. Šogad, apgūstot inovatīvas prasmes, kas nepieciešamas nākotnes līderiem, programma dos iespēju dalībniekiem iepazīt arī dažādas dizaina domāšanas metodes. Pieteikties dalībai BAFF virtuālā Līderības Akadēmija 2021 tiek aicināti jaunieši no visas Latvijas, reģistrējoties BAFF mājaslapā līdz 2021. gada 16. maijam. Programma tiks organizēta no 26. līdz 30. jūlijam.

Sīkāka informācija par programmu un reģistrēšanās dalībai:

https://balticamericanfreedomfoundation.org/baff-virtual-leadership-academy-2021-exceptional-skills-for-baltic-leaders-design-thinking/

 

 

Konkursā “Solve for Tomorrow” aicina jauniešus meklēt risinājumus dzīves uzlabošanai.

Samsung atklāj ideju konkursu “Solve for Tomorrow” (Idejas nākotnei) un aicina 8. – 11. klašu skolēnus meklēt risinājumus, kā izmantot tehnoloģijas, lai vairotu labsajūtu un padarītu dzīvi jēgpilnāku. Jaunieši tiek aicināti visa maija garumā iesniegt savas idejas par to, kā radīt veselīgu balansu starp tiešsaistes un bezsaistes dzīvi, uzlabojot sabiedrības mentālo veselību pandēmijas laikā un palīdzot atgriezties ierastajā ikdienā pēc tās. Konkurss vienlaicīgi norisināsies visās trīs Baltijas valstīs un labākās komandas tiksies finālā, kur cīnīsies par galveno balvu 10 000 eiro vērtībā.

Plašāk par projektu: http://www.solvefortomorrow.lv.

Iespēja uzzināt jaunāko: https://www.facebook.com/SolveforTomorrowLV

 

 

 

 

 

 

2021-05-06