Jaunumi
Apkopoti Līgatnes novada iedzīvotāju aptaujas rezultāti!

 

 

Lai plānotu turpmāko attīstību jaunajā Cēsu novadā un apzinātu jomas, kurās nepieciešamas pārmaiņas, Līgatnes novada pašvaldība aicināja iedzīvotājus piedalīties aptaujā, kas norisinājās no 2021. gada 13. janvāra līdz 31. janvārim.

Kā vienu no galvenajiem faktoriem – savu uzticību pašvaldības darbam – pozitīvi vērtēja 56% respondentu. Tāpat daļēji apmierināti ar savu dzīvi Līgatnes novadā ir 48% novadnieku.

Aptaujā piedalījās 119 iedzīvotāji. No tiem izteikti daudz sieviešu - 90%. Pārstāvētākā vecuma grupa - 25-34 gadi. Aptauja iedzīvotājiem bija pieejama gan elektroniskā formātā novada mājaslapā www.ligatne.lv, gan novada sociālajos tīklos.

Nepilna mēneša laikā respondenti vērtēja pašvaldības darbu un pakalpojumus, novada vidi un infrastruktūru, kultūras un sporta dzīvi novadā 2020. gadā. Tāpat iedzīvotāji izteica viedokli par jaunā novada prioritātēm, vērtēja pandēmijas ietekmi uz saviem paradumiem un mobilitāti.

Iegūtās atbildes palīdzēs veidot jaunā Cēsu novada attīstības plānu, kurā tiks  iezīmētas Līgatnes novada iedzīvotāju vēlmes un vajadzības.

 

Aptaujas rezultāti pdf formātā.

 

2021-02-17