Jaunumi
Atbalsta programmā „STOP 4-7” jauna grupa Līgatnē

No 22. aprīļa ģimenes, kurās aug bērni ar uzvedības problēmām, kopā ar bērna skolotājiem piedalīsies otrajā multimodālajā agrīnās intervences programmā “STOP 4-7”, kas tiks īstenota Līgatnē. Tajā atbalstu, jaunas zināšanas un prasmes iegūs gan ģimenes, gan skolotāji no Līgatnes, Priekuļu, Veselavas un Amatas pagasta.

Atbalsta programma veidota, balstoties uz līdzīgu ārvalstu programmu veiksmīgo pieredzi, tā aprobēta Latvijas kultūrvidē un ir zinātniski pierādīta tās efektivitāte - bērnu uzvedības problēmas samazinās, uzlabojas bērnu sociālās prasmes, bērni spēj labāk pielāgoties videi, savukārt vecāki un skolotāji iemācās izmantot veiksmīgākas un situācijai atbilstošākas audzināšanas stratēģijas.

Programma paredzēta bērniem no četru līdz septiņu gadu vecumam un tā ietver:

  • divas līdz trīs izvērtēšanas konsultācijas;
  • desmit sociālo prasmju treniņu nodarbības bērniem (viena nodarbība nedēļā sešu stundu garumā);
  • desmit vakara nodarbības vecākiem;
  • četras nodarbības ar bērnu pedagogiem;
  • individuālu atbalstu bērniem, vecākiem un/vai pedagogiem atbilstoši vajadzībām.

Nodarbības vadīs pieredzējuši un speciāli apmācīti psihologi un pedagogi.

Nodarbības norisinās no 22. aprīļa līdz 30. jūnijam Upes ielā 3 un Nītaures ielā 6, Augšlīgatnē, Līgatnes pagastā. Skolotājiem nodarbības norisinās tiešsaistē.

 

Lai pieteiktos dalībai programmā rudenī, jāsazinās ar koordinatori Dacei Bērziņu, rakstot vēstuli uz e-pasta adresi dace.berzina@cesunovads.lv vai zvanot uz tālr.nr. 267866855.

    

 

2022-04-19