Jaunumi
Atpūtas parkā "Rāmkalni" notiks ES rīkoto erudīcijas sacensību slēpņošanas posms – izveido savu komandu un cīnies par lieliskām balvām!

Sestdien, 13. augustā, plkst. 12:30 atpūtas parkā "Rāmkalni" norisināsies erudīcijas sacensību "Eiropas pieccīņa" slēpņošanas posms "Kods: D1g1tālā E1r0pa". Sacensību laikā, izmantojot karti un norādes, dalībniekiem būs jāatrod dabā izvietoti slēpņi, kur katrs sevī glabās kādu svarīgu ziņojumu par posma galveno tēmu ES vienoto digitālo tirgu. Izaicini arī sevi aktīvai sestdienas pēcpusdienai un laimē lieliskas balvas! 

Ikviens interesents ir aicināts pieteikties sacensībām, izveidojot savu komandu 3 līdz 8 dalībnieku sastāvā. Sacensībās var piedalīties ģimenes, draugi, skolēni, studenti, nevalstisko organizāciju pārstāvji, uzņēmumu veidotas komandas, kā arī jebkurš cits interesents. 

 

Slēpņošanas sacensības notiks četros dažādos maršrutos atpūtas parka “Rāmkalni” teritorijā. Šī posma tēma ir veltīta Eiropas Savienības vienotajam digitālajam tirgum un sniegtajām iespējām ES pilsoņiem. Lai sacensībās cīnītos par godalgotajām vietām, dalībniekiem būs nepieciešama ne tikai izpratne par vienotā digitālā tirgus projektu, bet arī spēja komandas ietvaros saliedēti un efektīvi orientēties apkārtējā vidē. Vairāk par sacensībām un a konkrēto tēmu var uzzināt: http://ej.uz/pieccina

 

Slēpņošanas sacensībās "Kods: D1g1tālā E1r0pa" pēc sasniegtajiem rezultātiem uz goda pjedestāla tiks aicinātas trīs posma veiksmīgākās komandas.

 

1. vieta balvā saņems dāvanu karti 142 EUR vērtībā;

2. vieta balvā saņems dāvanu karti 80 EUR vērtībā;

3. vieta balvā saņems dāvanu karti 60 EUR vērtībā.  

 

Posma balva “ĪSTĀ dāvanu karte” sniedz iespēju piepildīt jebko no sen kārotā aktīvu atpūtu, ceļojumu, gardas vakariņas restorānā, sen noskatītus pirkumus internetā vai vienkārši iepirkšanos lielveikalā. To iespējams izmantot jebkurā pakalpojumu un preču tirdzniecības vietā, kur tiek pieņemtas “MasterCard” maksājumu kartes. Vairāk uzzini: http://ejuz.lv/istadavanukarte

 

Pasākuma laikā ikviens interesents būs laipni aicināts apmeklēt Mobilo zināšanu ekspresi īpaši aprīkotu autobusu, kurā dažādos interaktīvos veidos varēs iepazīt Eiropu un tās dažādību. 

 

Lai komanda piedalītos orientēšanās posmā un cīnītos par posma balvām, tai jāaizpilda pieteikuma forma un jānosūta to uz pieccina@esmaja.lv. Būtiski, lai vismaz viens no komandas dalībniekiem būtu sasniedzis 18 gadu vecumu!

 

Par erudīcijas sacensībām "Eiropas pieccīņa"

 

Erudīcijas sacensības “Eiropas pieccīņa” organizē Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. “Eiropas pieccīņa” norisināsies piecus mēnešus no 15. aprīļa līdz 9. septembrim. Sacensību laikā dažādās Latvijas pilsētās notiks pieci erudīcijas sacensību posmi - katrs no tiem veltīts pieciem Latvijai un Eiropai būtiskiem jautājumiem.

 

Erudīcijas sacensību “Eiropas pieccīņa” laikā komandas sacentīsies vēl divās disciplīnās: 

 

·     slēpņošanā (13. augustā atpūtas parkā "Rāmkalni"). Slēpņošanas tēma ir "Kods: D1g1tālā E1r0pa" jeb Digitālā programma Eiropai;

·     video veidošanā (9. septembrī Rīgā). Disciplīnas tēma - "Nauda rada naudu" jeb Nodarbinātība, izaugsme un investīcijas.

 

Sacensību posmus vada mūziķis un TV radījuma “Gudrs, vēl gudrāks” vadītājs Valters Frīdenbergs.

Galveno balvu braucienu visai komandai 3 000 eiro vērtībā uz kādu no ES valstīm – saņems komanda, kura sacensību kopvērtējumā iegūs augstāko punktu skaitu.

 

Paralēli notiek sacensības jeb Facebook” spēle "Virtuālā pieccīņa", kurā var piedalīties ikviens interesents un katras divas nedēļas laimēt vērtīgas balvas.

 

Plašāka informācija: http://ej.uz/pieccina 

 

Papildu informācijai: Sabīne Dzene

Tel. +371 26659666

E-pasts: pieccina@esmaja.lv


Publicēts 2016. gada 4. augustā

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016-08-04