Jaunumi
Atvērto durvju diena RTU Cēsu filiālē

RTU Cēsu filiāle ceturtdien, 7.aprīlī, aicina uz Atvērto durvju dienu. Tajā skolēni, vecāki, skolotāji un citi interesenti varēs uzzināt vairāk par inženierzinātņu studijām RTU Cēsu filiālē. Pirmo reizi interesentiem tiks prezentēta arī jaunā studiju programma «Datorsistēmas», kurā studentiem būs iespēja apgūt arī mobilo aplikāciju izstrādi, kas tiks realizēta sadarbībā ar Draugiem grupu 

Atvērto durvju diena notiks no plkst. 14 līdz 16 filiālē, Cēsīs, Piebalgas ielā 3. Skolēni varēs iegūt detalizētu informāciju par filiālē piedāvātajām studiju programmām, iestāšanās noteikumiem un stipendijām. 

Pasākumā tiks atklāta arī jaunā Mācību un prototipēšanas laboratorija, kas izveidota, lai sekmētu gan RTU Cēsu filiāles studentu, gan Cēsu novada un Vidzemes reģiona skolēnu un citu interesentu praktiskās iemaņas elektroiekārtu un dizaina paraugu prototipēšanā. 

No nozaru ekspertiem varēs uzzināt par daudzveidīgajām iespējām, ko paver inženierzinātņu studijas, un absolventu perspektīvām globālajā darba tirgū. 


Publicēts 2016. gada 29. martā
2016-03-29