Jaunumi
Augšlīgatnē darbojas mūzikas studija

Augšlīgatnes Dienas un interešu centrā jau kādu laiku veiksmīgi darbojas mūzikas studija bērniem un jauniešiem Anatolija Terentjeva vadībā. Tajā iesaistījušies dažādu vecumu muzicēt griboši skolēni ar interesi spēlēt grupā. Dalībnieki atnākuši ar nelielām priekšzināšanām kāda mūzikas instrumenta spēlē, skolotāja uzdevums - izveidot muzikālu salikumu skaņdarba atskaņošanai. Un tā tapuši jau vairāki dažādu žanru un stilu skaņdarbi, kurus jaunie mūziķi apgūst, atskaņo un iepriecina klausītājus.

            Studijas sastāvā: Marta Šūmane - klavieres, vokāls; Roberts Šūmanis - bungas, vokāls; Paula Hamčanovska – vijole; Elise Vizule - čells, perkusijas; Viestards Klints - stabule, perkusijas; Gustavs Emīls Krasts - ģitāra.

            Anatolijs Terentjevs ir skolotājs un pats aktīvs mūziķis ar lielu profesionālu pieredzi kolektīvu vadīšanā - savulaik vadījis grupu “Melodija” Rīgā, šobrīd arī Līgatnes pūtēju orķestra vadītājs.

            Mūzikas studijas programmā:

  • ritma izjūtas attīstība,
  • popmūzikas pamatu apmācība vokālistiem un muzikantiem,
  • dažādu stilu un žanru skaņdarbu apguve,
  • iemaņas strādāt komandā,
  • iespēja atrast jaunus draugus un iegūt daudz pozitīvu iespaidu un zināšanu mūzikas jomā.

Ikviens muzicēt gribošs interesents aicināts pievienoties mūzikas studijai ceturtdienās plkst. 18.00 Augšlīgatnes Dienas un interešu centrā, Nītaures ielā 4.

Līgatnes mūzikas studija mēģinājumā Augšlīgatnes kultūras namā. Dainas Klints foto

 

Līgatnes Dienas un interešu centra vadītāja

Daina Klints

2017-05-21