Jaunumi
Nodarbinātības valsts aģentūra organizē tiešsaistes darba dienu "Darbs un karjera Latvijā"

  

2020. gada 28. oktobrī norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras un Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) tiešsaistes darba dienā

„Darbs un karjera Latvijā”

 

 

    Konta izveides video pamācība

 

Pirmais solis ir personīgā konta izveide laika periodā no 22. septembra līdz 14. oktobrim Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu. Ievadot lietotājvārdu un e-pasta adresi, saņemsiet paziņojumu par veiksmīgu reģistrēšanos. Reģistrējoties jānorāda vārds, uzvārds, izglītība, valodu prasmes, darba pieredze, augšupjāielādē Jūsu CV, jānorāda, ka vēlaties piedalīties tiešsaistes (online) pasākumā. Ja platformā jau esat reģistrējušies, tad pievienojieties savam kontam un izvēlieties dalību pasākumā “Darbs un karjera Latvijā”

Tālāk, pieslēdzoties darba dienu platformai jau ar savu lietotāja vārdu un paroli, Jums būs pieejami platformas piedāvātie rīki – reģistrācija pasākumam, iepazīšanās ar uzņēmumiem un to piedāvātajām vakancēm, pasākuma dienā – iespēja uzaicināt izraudzīto darba devēju uz ‘’virtuālo’’ darba interviju, izmantojot Skype aplikāciju un tiešsaistē uzdot Jūsu interesējošos jautājumus Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Valsts ieņēmumu dienesta pārstāvjiem par darba līguma veidiem, sociālajiem un nodokļu jautājumiem. 

‘’Darbs un karjera Latvijā’’ ir starptautisks pasākums, kurā piedalīsies darba devēji no visas Latvijas, tādējādi vakances platformā tiks publicētas latviešu un angļu valodā. Reģistrējoties Eiropas tiešsaistes (online) darba dienai „Darbs un karjera Latvijā 2020”, Jums ir lieliska iespēja atrast vēlamo darba vietu, atrodoties mājās un netērējot laika un finanšu resursus.

Pasākumu dienā tiešsaistē piedalīsies arī konsultanti EURES jautājumos, kuri sniegs Jums nepieciešamo tehnisko atbalstu un atbildēs uz Jūsu jautājumiem, ja radīsies neskaidrības. 

Pasākumam tiks izveidots atsevišķs interneta TV kanāls, kurā pasākuma laikā tiks demonstrētas darba devēju, valsts iestāžu pārstāvju prezentācijas un video. Atceries savlaicīgi uzstādīt Skype aplikāciju savā datorā vai viedierīcē, ja vēlēsieties piedalīties tiešsaistes darba intervijās.

 

Informācija, kā piedalīties darba meklētājiem

Eiropas tiešsaistes (online) darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”

 

 

    Pasākuma reģistrācijas kārtības video pamācība

 

 

Lai piedalītos Eiropas tiešsaistes (online) darba dienas pasākumā, izveidojiet personīgo kontu https://www.europeanjobdays.eu portālā, reģistrējoties platformā.

Savā profilā izvēlieties opciju REGISTER FOR A NEW EVENT lapas kreisajā stūrī. Jaunatvērtā logā iepazīstieties ar Eiropas Komisijas Tiešsaistes pasākumu katalogu un izvēlieties Latvijas valsts organizēto Eiropas Tiešsaistes darba dienas pasākumu ‘’Darbs un karjera Latvijā 2019’’ (angļu valodā “Job and Career in Latvia 2019’’).

 

 

 

Jūs saņemsiet apstiprinājumu (lapas augšējā stūrī) par veiksmīgu reģistrāciju pasākumam, un Jums būs iespēja iepazīties ar darba devējiem, kuri piedalīsies pasākumā,  un viņu piedāvātajām vakancēm. Tiklīdz vakanču sarakstā atradīsiet atbilstošu darba piedāvājumu – Jums būs iespēja sazināties ar darba devēju un vienoties par piemērotu intervijas laiku. Pasākuma dienā norisināsies ‘’virtuāla’’ darba intervija ar Jūsu potenciālo darba devēju. Noderīgu informāciju par vakanču un interviju plānošanas sistēmu meklējiet šeit.

 

Jautājumu gadījumā sazinieties:

Andris Segliņš (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 63429422).

 

 

2020-09-29
Laika ziņas
Aptaujas