Jaunumi
Dzīves skola» – jauniešu veidots raidījums par patstāvīgu dzīvi

 

Kurš gan nav aizdomājies, ka joprojām nav ne mazākās nojausmas par to, kā uzsākt patstāvīgu dzīvi, sasniegt mērķus un kā tad īsti būtu jādzīvo? «Dzīves skola» ir raidījums, kas tapis no jauniešu skatpunkta un runās par tēmām, ko skolā nemāca. 

Raidījuma producenti un idejas autori ir «Avantis» un «Young Media Sharks» jaunieši, un to varēs skatīties pirmdien, 28. decembrī, plkst. 20.30 kanālā Re:TV un «Young Media Sharks» sociālajos tīklos.

Pirmais raidījums skars emocionālo un fizisko veselību, kas ir visa pamats, un sportam tajā ir liela nozīme. Kā sākt sportot? Kur iegūt motivāciju? Ko darīt, ja nevar iet uz sporta zāli? Uz šiem un citiem jautājumiem jaunieši meklēs atbildes kopā ar īpašo viesi – leģendāro cīkstoni, olimpisko čempionu un lecamauklu fitnesa programmas izveidotāju Badiju Lī (Buddy Lee).

«Šajā raidījumā varēs uzzināt daudz jauna, iespējams, arī kaut ko iepriekš dzirdētu, bet katrā ziņā no citas perspektīvas. Varbūt tā būs motivācija vai grūdiens iesākt to, kas jau sen atlikts. Jebkurā gadījumā raidījums ir gan izklaidējošs, gan izglītojošs. Man dalība pirmajā epizodē deva tiešām lielu motivācijas devu, kura vēl nav zudusi,» savās pārdomās dalās viena no pirmās epizodes dalībniecēm Adriana Lešinska.

«Ja cilvēks vēlas uzlabot sevi, es viņam noteikti iesaku skatīties šo raidījumu. Tu kaut ko iemācies un uzreiz  gūsti motivāciju darīt. Ja kāds, kurš parasti sēž dīvānā un skatās video, noskatīsies pirmo epizodi, viņš uzreiz gūs motivāciju iet un darīt,» par raidījumu stāsta otrs pirmās epizodes dalībnieks Lukass Rolands.

Raidījuma producente Marta Muižniece stāsta: «Raidījums «Dzīves skola» palīdzēs dzīvei sagatavoties ar patiesām emocijām, motivāciju un krietnu humora devu. Sadarbojoties jauniešiem un dažādiem profesionāļiem, turpmākajās epizodēs meklēsim atbildes uz jautājumiem par ievākšanos jaunā mājoklī, mērķu atrašanu un sasniegšanu, veselīgu uzturu un daudz ko citu.»

 

Pirmo epizodi skaties jau šodien plkst. 20.30 kanālā Re:TV: https://www.facebook.com/retv.lv/videos/425028305208128