Jaunumi
Eiropas pilsoņu iniciatīvas panākumi beznosacījuma pamatienākumu (UBI) jomā - mēs tam ticam!

 

Eiropas pilsoņu iniciatīvai (EPI) „Sākt beznosacījumu pamata ienākumus visā ES” (UBI) mums ir labas ziņas: ES Komisija ir pagarinājusi mūsu EPI parakstu vākšanas periodu par 3 mēnešiem, tas nozīmē - līdz 2021. gada 25. decembrim (https://europa.eu/citizens-initiative/_en)

Iemeslu tam radīja situācija ar Corona vīrusa izplatību, jo tās laikā nav tik viegli publiski sazināties ar cilvēkiem, lai viņi iegūtu informāciju par mūsu EPI. Kā jau minējām savā pirmajā Jums adresētajā vēstulē, Eiropas pilsoņu iniciatīva „Beznosacījumu pamatienākumu ieviešana visā ES“ ir vienīgā iniciatīva par beznosacījuma pamatienākumiem, kas reģistrēta ES. Šī ir vienīgā iniciatīva, kurai būs konkrētas juridiski noteiktas likuma sekas, kad EPI būs veiksmīgi noslēgusies.

Un labās ziņas ir: mēs esam savākuši pirmos 100 000 parakstus par mūsu EPI. Ar jūsu atbalstu mēs varam sasniegt nepieciešamos atlikušos 900 000 parakstus!

Tāpēc mēs atkārtojam savu lūgumu: Lūdzu, turpiniet būt viens no mūsu EPI „multiplikatoriem“ saistībā ar UBI, izplatot informāciju par EPI.

2021. gads piedāvā daudz iespēju pat vēl precīzāk un skaidrāk iepazīstināt ar UBI, iekļaujot to ES un visu dalībvalstu politiskajā darba kārtībā. Ar veiksmīgu Eiropas pilsoņu iniciatīvu, aktuālā beznosacījuma pamatienākumu tēma paver iespēju iekļaut to Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas darbā.

Eiropas kampaņas vietne ir pieejama šeit: https://eci-ubi.eu

Tajā ir pieejama valodas izvēle.

Kopīgojiet saiti parakstu vākšanai: https://eci.ec.europa.eu/014/public

Mūsu kampaņas vietnēs varat atrast detalizētu informāciju par EPI, un Jūs noteikti varat arī parakstīties:

https://[lancode].eci-ubi.eu/thankyou

 

Labas ziņas no UBI4ALL: Beznosacījuma pamatienākuma izmaksai viena gada garumā ir saziedota nauda jau gandrīz 7 mēnešiem – 5532 euro (800 euro mēnesī). UBI4ALL to izlozēs pēc nejaušības principa Eiropas Savienības pilsoņiem. Katrs ES pilsonis, kurš sasniedzis 16 gadu vecumu, ir tiesīgs piedalīties bez maksas vietnē www.UBI4ALL.eu, kas pieejama 18 valodās. Atbalstiet UBI4ALL ar kopfinansēšanu, lai ļautu cilvēkiem izmēģināt UBI reālajā dzīvē. Paredzams, ka ziņas, ka jūs varat iegūt pamata ienākumus uz vienu gadu, piesaistīs daudzus parakstus UBI iniciatīvai un, starp citu, izpelnīsies arī mediju interesi.

Centīsimies kopīgi veidot godīgu un taisnīgu Eiropu! Atbalstiet mūs iespēju robežās, lai gūtu izcilus panākumus

Eiropas pilsoņu iniciatīvai „Sākt beznosacījumu pamata ienākumus visā ES”.

http://ec.europa.eu/citizens-initiative/public/initiatives/open/details/2020/000003

Cerams, ka Jūs jūtaties labi un esat drošībā. Tagad mēs atsākam darbību ar pilnu jaudu mūsu EPI „Sākt beznosacījumu pamata ienākumus visā ES“, tanī pat laikā rāmi, meklējot veidu, kā mēs varam būt efektīvi savā rīcībā.

 

Esiet veseli!

Klaus Sambor, Österreich

2021-02-05