Jaunumi
ENSURE projekta partneri tiekas Volā, Grieķijā

 

EIROPAS SADARBĪBAS TĪKLS LAUKU TERITORIJU KOHĒZIJAI UN SOLIDARITĀTEI

 5. starptautiskā partneru tikšanās: Jauniešu iesaistīšana lauku attīstībā

Tesālijas universitāte, Vola, Grieķija

2019. gada 18.-20. marts 

ENSURE projekta partneri tiekas Volā, Grieķijā! 

No 2019. gada 18. līdz 20. martam Tesālijas universitātē notiks 5. starptautiskā Eiropas Savienības finansētās programmas “Eiropa pilsoņiem” projekta partneru tikšanās. Lai diskutētu, vienotos par turpmāko sadarbību, dalītos pieredzē un viedokļos par lauku teritoriju attīstību un ES politikas ietekmi uz vietējām kopienām, pasākumā piedalīsies partneri no Bulgārijas, Čehijas, Horvātijas, Grieķijas, Ungārijas, Itālijas, Latvijas (Līgatnes), Melnkalnes, Polijas, Rumānijas, Serbijas, Slovēnijas un Spānijas.   

Savā pieredzē un viedoklī, kā lauku attīstībā iesaistīt jauniešus, dalīsies eksperti un pasniedzēji. Tesālijas universitātē starp projekta partneriem un studentiem notiks diskusijas par tādām tēmām kā inovatīvas tehnoloģijas dārzkopībā, siltumnīcas kā lauku teritoriju attīstību veicinošs faktors, izaicinājumi, ar kuriem sastopas jaunie agronomi, kam jāienāk darba tirgū, finanšu un attīstības rīki jaunajiem zemniekiem.  

Tikšanās laikā notiks ENSURE gala ziņojuma izstrāde un sarunas par sadarbību nākotnē.  

Partneriem būs iespēja apmeklēt arī ķieģeļu muzeju Volā un Makrinicas ciemu pie Peliona kalna, kur atrodas Makrinicas vides izglītības centrs. Kultūras programmā iekļauts arī Volas piekrastes un arheoloģijas muzeja apciemojums.  

Projekta jaunumiem aicinām sekot līdzi facebook mājaslapā: https://www.facebook.com/ensurenetwork

 

 

2019-03-15
Laika ziņas
Aptaujas