Jaunumi
FLorbola komanda Līgatne LATVIJAS ČEMPIONI!!!!

Par Latvijas florbola čempionāta vīriešu 2.līgas čempioni kļuvusi komanda "Līgatne", kas vakar Irlavā notikušajā finālspēlē ar 14:2 sakāva otru šī titula pretendenti – "FK Irlava/Avant".

 

Finālspēlē, kura norisinājās Irlavā, rezultātu atklāja un pirmā perioda laikā ar 3:0 vadībā izvirzījās "Līgatnes" florbolisti. Mača vidū līgatnieši bija izvirzījušies vadībā jau ar 5:0, bet tad "FK Irlava/Avant" divus vārtus atguva – 2:5. Tomēr lūzums cīņas gaitā nesekoja – pēc otrās trešdaļas "Līgatne" atradās vadībā ar 8:2, bet visā spēlē triumfēja ar 14:2, izcīnot 2.līgas čempionu kausu un zelta medaļas. "FK Irlava" nācās samierināties ar vicečempionu titulu un sudraba godalgām.

 

Par labāko spēlētāju jauno čempionu rindās atzina vārtsargu Kristapu Lazdiņu, kurš atvairīja 25 no 27 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie viņa komandā bija Jānis Levanovičs ar 6 (5+1) punktiem, Uģis Feldmanis ar 5 (2+3) punktiem, kā arī Mārtiņš Bite, kuram 4 (1+3) punkti. Par labāko starp irlavniekiem atzina divu vārtu autoru Klāvu Fogelu.

2014-04-12