Jaunumi
Ideju sacensības jauniešiem "Digitālās ikdienas izaicinājumi"

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāle un Cēsu novada dome aicina jauniešus piedalīties ideju sacensībās "Digitālās ikdienas izaicinājumi", kas notiks sestdien, 9.decembrī, plkst.11.00 – 19.00 RTU Cēsu filiālē, Piebalgas ielā 3.

Sacensību dalībniekiem tiks piedāvāti dažādi digitālās ikdienas izaicinājumi, kas ir aktuāli sabiedrībā jau šodien un kļūs vēl aktuālāki nākotnē, piemēram, kā izmantot mobilo tehnoloģiju iespējas izglītībā, kā ar lietu internetu varētu uzlabot ikdienu, kā iedrošināt seniorus vairāk izmantot tehnoloģijas un citi. Darbojoties komandās, jauniešiem astoņu stundu laikā būs jāizstrādā savas idejas un risinājumi un noslēgumā jāprezentē tās žūrijai. Darba gaitā komandas varēs konsultēties ar mentoriem. Sacensībām var pieteikties individuāli, bet sacensību dienā tiks izveidotas komandas piecu dalībnieku sastāvā. Sacensību uzvarētājiem tiks piešķirtas naudas balvas.

Sacensībās aicināti pieteikties studenti, vidusskolēni un profesionālo mācību iestāžu vecāko kursu audzēkņi – jaunieši, kurus interesē tehnoloģijas un eksaktās zinātnes, kā arī tie, kurus vairāk saista humanitārās un sociālās zinātnes. Sacensības paredzētas visiem, kurus interesē, kā ar digitālo tehnoloģiju palīdzību uzlabot ikdienas dzīvi un veidot ilgtspējīgu sabiedrību un ekonomisko izaugsmi.

Sacensību mērķis ir rosināt jauniešus domāt par nākotnes sabiedrību un tās izaicinājumiem, piedāvājot savu ideju – risinājumu izvirzītajiem digitālās ikdienas izaicinājumiem, darbojoties starpdisciplinārā komandā.

Pieteikties sacensībām var līdz 5.decembrim plkst.24.00, aizpildot pieteikuma formu ŠEIT.

Vairāk par sacensību norisi un ar nolikumu var iepazīties mājas lapā.

Pasākumu organizē RTU Cēsu filiāle un Cēsu novada dome sadarbībā ar Eiropas Savienības Pilsētvides attīstības programmas URBACT III projektu TechTown un FLAG-ERA projektu FuturICT2.0.

Papildu informācija:
Jānis Naglis,
RTU Cēsu filiāles direktora vietnieks
Tālr. 64119003
E-pasts: cesis@rtu.lv
 
Informāciju sagatavoja:
Sandra Salmiņa,
RTU Cēsu filiāles sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 64119003, 29464622
E-pasts: sandra.salmina@rtu.lv

2017-11-28