Jaunumi
Iecavas jauniešu padomes aicina uz aktīvās orientēšanās pasākumu "Iecavas Makgaivers 2016"

 

Š.g. 23.jūlijā otro reizi Iecavā norisināsies netradicionāls un pārsteidzoši azartisks orientēšanās skrējiens "Iecavas MakGaivers 2016". Skrējienā varēs piedalīties draugu, darba kolēģu un ģimeņu komandas. Ikviens varēs aizraujošā gaisotnē iepazīt Iecavas parku, ielas, objektus un dažādas citas skaistas vietas Iecavā. Pieteikšanās skrējienam sāksies 30. maijā, un ilgs līdz 10. jūlijam.

Aktīvais piedzīvojumu skrējiens „Iecavas MakGaivers 2016” radīts, lai rastu iespēju vienkārši draugiem vai darba kolēģiem veselīgi un interesanti atpūsties. Uzņēmumi var izmantot to kolektīva iekšējās komandas stiprināšanai. Pasākuma galvenais mērķis ir pievērst lielāku uzmanību Iecavas novada vērtībām un parādīt tās pavisam citā gaismā, kā arī jebkurā no dalībniekiem attīstīt sevī MakGaivera raksturu - atjautīgumu, zināšanas un izveicību.

Pasākums „Iecavas MakGaivers 2016” ir komandas skrējiens pa norobežotu distanci, kura vijas caur Iecavas upi, ielām, pļavām un ēkām. Pa trases trajektoriju izvietoti vairāki kontrolpunkti, kuros jāveic spēka, fiziskie, atjautības un zināšanu uzdevumi. Trases kopgarums ir 10-13 km.

Biedrība "Iecavas Jauniešu padome" aicina pieteikties jebkuru interesentu šim piedzīvojumu skrējienam, lai Iecava kļūtu par atjautīgu, zinošu un spēcīgu personu centru!

Iecavas MakGaivers 2016” starts paradzēts 23.jūlijā plkst.11:00, Grāfa laukumā 1, bet tālāk jau dalībniekiem būs jādodas pa Iecavas novadu un jāpilda dažādi atjautīgi, aizraujoši un neordināri uzdevumi. Par "Iecavas MakGaivers 2016" dalībnieku var kļūt ikviens, kurš ir fiziski un morāli gatavs šim piedzīvojumu skrējienam! Komanda sastāv no 4 cilvēkiem, dzimuma proporcijā 2+2, un ātrākie, atjautīgākie un spēcīgākie MakGaiveri saņems balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Aicinām komandas parūpēties par savu vizuālo noformējumu. Jo atraktīvāk, jo labāk! Radošākajai komandai – specbalva!

Pieteikties pasākumam var rakstot pieteikumu brīvā formā, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus un uzvārdus, dzimšanas datus, uz e-pasta adresi iecavasjp@inbox.lv. Dalība piedzīvojumu skrējienā "Iecavas MakGaivers 2016" ir bezmaksas.

Pasākumu rīko:

Sabiedriskā labuma organizācija, biedrība "Iecavas Jauniešu padome"

Pasākuma nolikums

 

Pasākumu atbalsta:

Iecavas Novada dome


Publicēts 2016. gada 30. jūnijā

2016-06-30