Jaunumi
Iepazīsties, Latvija- Taizeme, Taizeme- Latvija!

 

Iepazīsties, Latvija- Taizeme, Taizeme- Latvija!
Šī gada 6. aprīlī ieradās delegācija no Taizemes 12 cilvēku sastāvā, kas līdz 20. aprīlim uzturēsies Latvijā "AFS Latvija Jauniešu Apmaiņas programmas" brīvprātīgo izglītības darbinieku pieredzes apmaiņas programmas ietvaros.
 
Divu nedēļu laikā Taizemes skolu direktoriem un skolotājiem plānots apceļot teju pusi Latvijas, lai veicinātu savstarpēju informācijas apmaiņu par izglītības sistēmu un kultūru atšķirībām. Viesi apciemos Latvijas skolas un citas izglītības iestādes, tiksies ar pašvadību pārstāvjiem no pilsētu domēm un kultūras centriem.
 Taizemieši ne tikai iepazīsies ar mūsu zemi, bet arī savās prezentācijās stāstīs par atšķirībām starp Taizemes un Latvijas izglītības sistēmu un kultūru. Viesi apciemos Latvijas pilsētas sekojošā secībā:
Rīga - Rīgas rajons (Jūrmala, Ādaži) - Liepāja - Jelgava - Iecava - Mālpils - Līgatne - Cesvaine - Daugavpils - (Krāslava) - Rīga.
 Viesi 14.aprīlī plkst.12:00 viesosies Līgatnes novada vidusskolā. Savukārt jau plkst.17:00 Taizemes skolotāju un direktoru delegācija ieradīsies Cesvainē, kur baudīs Cesvaines vidusskolas estrādes grupu koncertu un pēc tā tiksies ar Cesvaines vidusskolas padomi un skolotājiem.
 15.aprīlī viesi iepazīsies ar Cesvaines vidusskolu un tās administrāciju, piedalīsies macību stundās, tiksies ar skolēnu pašpārvaldi un vēlāk dosies ekskursijā pa Cesvaines pili.
 Līdzīga pieredzes apmaiņas programma tiek plānota Latvijas AFS brīvprātīgajiem izglītības darbiniekiem viesojoties Taizemē šī gada oktobrī.
 Detalizētu programmu iespējams saņemt kontaktējoties ar programmas galveno koordinatori Ievu Vīksnu – ieva.viksna@afs.org vai 25919066.
 Papildus informācija par AFS Latvija citām programmām pieejama:
www.afs.lv
 
 

 

2010-04-14
Laika ziņas
Aptaujas