Jaunumi
Ieskan „Zeperu” jubilejas gads

 

 
Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Zeperi” dibināts 2000. gada 23. oktobrī. Kolektīvs Ivetas Pētersones - Lazdānes vadībā strādā kopš 2003. gada 28. janvāra.
            “Zeperi” ir veiksmīgi piedalījušies deju kolektīvu skatēs, gūstot godalgotas vietas. Kolektīva panākumi mudinājuši dalībniekus piedalīties arvien jaunos un jaunos projektos un pasākumos.
            Kolektīvs ir piedalījies ne tikai Vispārējos latviešu dziesmu un Deju svētkos, bet arī savu prasmi demonstrējuši – Kurzemes novada deju svētkos Ventspilī 2009. gadā un šovasar vidējās paaudzes deju kolektīvu festivālā Valmierā.
            Deju kolektīvs ir viens no nedaudzajiem, kuri ir uzaicināti piedalīties emocionālajā deju izrādē „No zobena saule lēca”, kas notiks 18. – 20. novembrim Ķīpsalas hallē.
            Gadu gaitā izveidojusies draudzība ar vairākiem deju kolektīviem visā Latvijā: gan ar jauniešu tautas deju kolektīvu „Auseklītis” no Rīgas, , gan Priekuļu DK „Miķelis”, Balvu DK „Nebēda”, gan Cēsu DK „Raitais solis”, gan Straupes DK „Straupe” un citiem deju kolektīviem.
            Šogad, 10. sezonas jubilejas ieskaņas koncertā „Zeperi” sadancos ar Rīgas Franču liceja deju kolektīvu „Auseklītis” (vad. I. Pētersone – Lazdāne), kuram nākamgad tiks svinēta 40. sezona, jaundibināto jauniešu deju kolektīvu „Auseklītis” (vad. I. Pētersone – Lazdāne) un Rīgas domes K/C „Mazā ģilde”deju ansambli „Daiļrade” (vad. S. Štelfa).
 
Tiekamies
 
17. oktobrī plkst. 15.00
Līgatnes novada kultūras namā
 
vidējās paaudzes deju kolektīva „Zeperi” un
jauniešu tautas deju kolektīva „Auseklītis”
 
10 + 40 jubilejas sezonas ieskaņas koncertā
 
„Sadejojam ar draugiem”

 

2010-10-17
Laika ziņas
Aptaujas