Jaunumi
Izsludina konkursu pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu

Turpinot iepriekšējos gados veiksmīgi aizsākto iniciatīvu, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija kustības „Draudzīga skola” ietvaros arī šogad izsludina konkursu pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu draudzīgas un cieņpilnas vides veicināšanai klasē.  

Konkursa mērķis ir draudzīgas, cieņpilnas un savstarpēji atbalstošas vides attīstīšanas skolā, pieredzes apmaiņas veicināšana starp mācību iestādēm, kā arī pedagogu aktīvāka iesaiste kustībā „Draudzīga skola”. Ar šī konkursa palīdzību inspekcijas vēlas dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē (cieņa un savstarpējo attiecību kultūra, vardarbība un mobings, iecietības un empātijas veicināšana utt.), kā arī radīt mācību materiālu, kas būs noderīgi arī citiem kustības „Draudzīga skola” dalībniekiem. Pedagogu darbi tiek gaidīti līdz š.g. 1. decembrim.

 

Konkursam iesūtītie darbi tiks vērtēti trijās kategorijās: 1.–4. klašu grupā, 5.–9. klašu grupā un vidusskolu un profesionālās izglītības iestāžu grupā. Konkursam iesūtītos darbus vērtēs Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts izglītības satura centra pārstāvji. Labāko darbu autoriem balva katrā vērtēšanas kategorijā būs iespēja apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus.

 

Sīkāka informācija: http://www.bti.gov.lv/lat/aktualitates/?doc=4910&page

 

Ar iepriekšējo gadu konkursu labākajiem darbiem var iepazīties:

http://www.bti.gov.lv/lat/draudziga_skola/labaka_klases_audzinasanas_stunda/

http://www.bti.gov.lv/lat/draudziga_skola/labaka_klases_audzinasanas_stunda_-_2013/

http://www.bti.gov.lv/lat/draudziga_skola/labaka_klases_audzinasanas_stunda__-_2014/

http://www.bti.gov.lv/lat/draudziga_skola/labaka_klases_audzinasanas_stunda_-_2016/

 

Konkursa nolikums

Informāciju sagatavoja:

TaivoTrams, VBTAI Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta vecākais referents, 67359145, taivo.trams@bti.gov.lv

Aiga Ozoliņa, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, aiga.ozolina@lm.gov.lv

 

 

2017-11-02