Jaunumi
Jauniešus aicina pieteikties "Go Beyond" programmai

Līdz 22. septembrim ir atvērta pieteikšanās programmas jaunajam iesaukumam, tādēļ lūdzam un aicinām Jūs dalīties ar šo informāciju ar aktīviem un darīt gribošiem jauniešiem jūsu novadā (18-23 gadu vecumā).

Aicinām jauniešus izaicināt pašiem sevi!

Go Beyond ir jauniešu attīstības programma, kurā tās dalībnieki tiek iedrošināti pārsniegt savu līdzšinējo spēju robežas, attīstot personības raksturu, sociālās prasmes un pilnveidojot darba kultūru. Lai tiktu sasniegti vislabākie rezultāti, jauniešiem tiek nodrošināta motivējoša vide un apjomīgs atbalsta mehānisms, kurā ietilpst zinoši lektori, pieredzējuši personīgās izaugsmes treneri (kouči) un mentori.

Dalībnieki programmas 10 mēnešu laikā darbojas praktiski un attīsta divus projektus.
> Lai uzlabotu prasmes strādāt komandā, pielāgošanās, komunikācijas, biznesa etiķetes, partneru piesaistes prasmes, tiek veidoti sociālie projekti. Līdz šim tie tapuši sadarbībā ar tādām organizācijām kā SOS bērnu ciemti, Patvēruma meklētāju centrs, Ikšķiles ivalīdu biedrība, Olaines cietums u.c.

> Toties individuālais projekts katram dalībniekam jāveido patstāvīgi, ja nepieciešams, izveidojot pašam savu komandu. Projekta realizēšana no idejas līdz gatavam rezultātam attīsta noturību, mērķu precīzu izvirzīšanu un sasniegšanu, neatlaidību, kritisko domāšanu un palīdz apjaust savas spējas, noticēt saviem spēkiem un kļūt pārliecinātākam par sevi.
 

Go Beyond programmu absolvējušie jaunieši būs lielisks resurss un ieguldījums jūsu turpmākajā novada darbībā un attīstībā, jo:

> jaunieši būs pilnveidojuši savas prasmes un iemaņas saskarsmē ar cilvēkiem;
> realizējuši sociāli nozīmīgus projektus, papildinājuši savas zināšanas par profesionālo kultūru un etiķeti, projektu vadību;
> ieguvuši neatsverami vērtīgu cilvēku kontaktu un resursu tīklu.

SVARĪGI! Programmas laikā iespējams savu individuālo projektu veidot saistībā ar novada darbu un mērķiem.  

Pieteikšanās un plašāka informācija par programmu atrodama www.gobeyond.lv 

> 2017. gada absolventi par programmu:

https://www.youtube.com/channel/UCwqUIiPj0YH_ypbMTTCgCgg 

Kopā padarīsim Latvijas jauniešus zinošākus un spējīgākus!

 
2017-09-12