Jaunumi
Jauns vilcienu kustības grafiks

 

Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārbūves dēļ no 28.03.2021. tiek slēgti četri galvenie sliežu ceļi, no kuriem trīs līdz šim tika izmantoti pasažieru pārvadāšanai, bet 5. ceļš tiek pārveidots par strupceļu. Līdz ar to pasažieru kustības nodrošināšanai nepieciešamā stacijas jauda ir samazināta, un būtiski mainīsies vilcienu kustības grafiks.

Dīzeļvilcienu atiešanas un pienākšanas laiki Siguldas līnijā, salīdzinot ar iepriekš spēkā esošo grafiku, pārsvarā atšķirsies līdz 16 minūtēm, bet atsevišķiem rīta vilcieniem – līdz pat pusstundai. Lai vilcienu reisi nebūtu jāatceļ, ir mainīta arī ekspresvilciena Valmiera-Rīga Nr.863 un vilciena Sigulda -Rīga Nr.847 kursēšanas secība.

“Pasažieru vilciena” mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienu uz priekšu, jau ietver vilcienu kustības grafika izmaiņas. Ar vilcienu pamatsarakstu, kas stājas spēkā 28. martā, iespējams iepazīties “Pasažieru vilciena” mājaslapas sadaļā “Informācija pasažieriem – Vilcienu kopējais pamatsaraksts”. https://www.pv.lv/lv/informacija-pasazieriem/vilcienu-kopejais-pamatsaraksts/

Dīzeļvilcieni uz Siguldu, Valmieru un Valgu no Rīgas Centrālās stacijas aties no 11. vai 12.  strupceļa.

 

 

2021-03-25