Jaunumi
"Joka pēc alfabēts" Līgatnē 24. oktobrī

24. oktobrī Latvijas  leļļu teātris viesosies Līgatnē ar bērnu iemīļoto izrādi "Joka pēc alfabēts".

Izrāde notiks Līgatnes kultūras nama lielajā zālē plkst. 11:00. Biļešu cena: Ls 1.50/ EUR 2.13 . Biļetes varēs iegādāties pirms izrādes. 

 

Vai alfabēta mācīšanās var būt interesanta un aizraujoša? 2010. gada decembrī iznākusī mākslinieces Indras Sproģes grāmatiņa „Joka pēc alfabēts” pierādīja, ka var gan – izrādās, ar burtiem iespējams ļoti labi spēlēties. Un šī spēle ļoti patīk ne vien bērniem, bet arī leļļu teātra aktieriem, kuri kopā ar režisori Viju Blūzmu nolēma joka pēc uztaisīt izrādi.

Jaunajā izrādē atdzīvojas grāmatas asprātīgie tēli – apaļais ābols, kurš bumbierim cep čības, ērglis, kurš eglē fotografē gliemežu ģimeni un daudzi citi, kas vizuālā, asociatīvā un rotaļīgā veidā palīdz bērniem ātri apgūt un atcerēties sarežģīto alfabētu.

 "Joka pēc alfabēts” tituldziesmas autors Renārs Kaupers izrādes muzikālā materiāla papildināšanu uzticējis komponistam Valtam Pūcem – jau ilggadējam Leļļu teātra draugam.

Radošā komanda aicina pievienoties alfabēta apgūšanas spēlei bērnus no 3 gadu vecuma un pārliecināties, ka mācīšanās var būt jautra un radoša.

Režisore: Vija Blūzma
Māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve
Komponists: Renārs KaupersValts Pūce
Lomās: Santa Didžus, Dace Vītola, Anrijs Sirmais
 
vairāk par izrādi un Latvijas leļļu teātri: http://www.lelluteatris.lv/lv/
 

 

2013-10-24
Laika ziņas
Aptaujas