Jaunumi
Konkurss jauniešiem "Ideju pavasaris"

Jau trešo gadu Imanta Ziedoņa muzejs un apbalvojuma “Laiks Ziedonim” laureāti zinātnē aicina 9. - 12. klašu skolēnus un skolotājus piedalīties konkursā Ideju pavasaris”, izaicinot jauniešus jaunrades procesam un iesaistot skolotājus radošajās lekcijās.

Projekta “Ideju pavasaris” mēis ir aicināt jauniešus radīt idejas, kas modina radošumu caur darbu un paradoksiem, apvienojot šķietami nesavienojamo, savukārt skolotājus piedalīties kādā no radošajām lekcijām Liepājā, Daugavpilī vai Jelgavā.

Konkursa uzdevums jauniešiem: Radīt idejas “skeletu” ar nosaukumu “Ideju pavasaris”. Tas var būt notikums/ akcija/ pasākums/ eksperiments/ pulciņš/ nometne/ recepte/ dziesma /izgudrojums u.c.

Jauniešiem konkursa darbi jāiesniedz līdz šā gada 24. janvārim, konkursa apraksts un pieteikšanās atrodama vietnē: https://www.registration.lv/ideju_pavasaris

Konkursa uzdevums skolotājiem: Iniciatīva pieteikties, jo vietu skaits lekcijās ir ierobežots. Izvēloties vienu no radošajām rezidencēm, skolotājiem ir iespēja braukt līdz saviem skolēniem un piedalieties  vienā no radošajām lekcijām (lekciju tēmas - jaunrade un sevis izziņa) Liepājā, Daugavpilī vai Jelgavā.

Skolotāju pieteikšanās atrodama vietnē: https://www.registration.lv/ideju_pavasaris_radosas_lekcijas_skolotajiem/lv/

Projektu veido Imanta Ziedoņa muzejs sadarbībā ar Jelgavas, Liepājas un Daugavpils pilsētām. Tā ietvaros plānotas trīs radošās rezidences ziemā (viena rezidence katrā pilsētā, katram dalībniekam ir iespēja nokļūt uz vienu no rezidencēm), kurās būs iespēja smelties dažāda veida pieredzes stāstus, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās, lai pilnveidotu savas idejas “skeletu”. Tie jaunieši, kuri savu ideju realizēs, nokļūs vasaras radošajā rezidencē Imanta Ziedoņa vasarnīcā “Dzirnakmeņi” Murjāņos.

Vairāk par projektu: https://www.registration.lv/ideju_pavasaris

Par konkursa jaunumiem un aktualitātēm var sekot līdz Imanta Ziedoņa muzeja Facebook lapā: https://www.facebook.com/ziedonamuzejs/

Konkursa video aicinājums te: http://ej.uz/idejupavasaris

 

Komunikāciju jautājumos sazināties ar: laura.lauziniece@ziedonamuzejs.lv

T.: +37127794058

Vairāk info par projektu: maija.jaunzeme@ziedonamuzejs.lv

T.: +37126199366


Publicēts 2017. gada 11. janvārī

2017-01-11