Jaunumi
Konkurss skolēniem par lietu otrreizēju izmantošanu - "Zaļais restarts"

Arī šogad AS “Latvijas Zaļais punkts” kopā ar partneriem sagādājis interesantu un aizraujošu konkursu skolēniem – “ZAĻAIS RESTARTS”. Konkurss norisinās no 1.marta līdz 31.martam un tā mērķis ir veicināt skolēnu zināšanas un izpratni par atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un materiālu otrreizēju izmantošanu.

Konkursā 1.-9.klašu skolēniem (individuāli vai grupās līdz 10 cilvēkiem) no izlietotā iepakojuma vai citiem savu laiku nokalpojušiem materiāliem jārada jaunas, praktiski izmantojamas lietas. Tā ir lieliska iespēja gan stundu saturā, gan ārpusklašu nodarbībās integrēt tēmas par atkritumu šķirošanu un otrreizēju materiālu izmantošanu, nodrošinot skolēniem iespēju līdzdarboties un strādāt grupās, vienlaikus attīstot radošās un sociālās prasmes.

Labāko darbu autoriem esam sagatavojuši ļoti vērtīgas un labas balvas - iespēju ar visu klasi vai draugu lokā apmeklēt jauno izklaides parku "Avārijas brigāde", kas tiks atklāts šajā pavasarī, saņemt gardumu grozus ar "Laimas", "Staburadzes", "Ādažu čipsu" un "Selgas" labumiem. Savukārt individuālā labākā darba autors saņems speciālbalvu no Latvijas Zaļā punkta - līdzsvara elektro skūteri.

Plašāka informācija par konkursu pieejama arī mūsu mājaslapā http://ej.uz/zalais_restarts

Konkursa nolikumsPublicēts 2017. gada 8. martā

2017-03-08