Jaunumi
Latvijas raidījums TE! šķetina kaimiņu būšanu un viesojas Līgatnē

Piektdien, 25. septembrī, plkst. 21:05 LTV1 demonstrēs trešo Latvijas raidījuma TE! jaunās sezonas sēriju. Nākamajā TE! no trijiem skata punktiem – “TE! Bija”, “TE! Ir”, “TE! Būs” – iemīļotā TE! komanda šķetinās kaimiņu būšanu. 

“TE! Bija” Dace pētīs, kā bija iespējams sadzīvot 19. gadsimta dienesta dzīvokļos Līgatnē un, ko šāda sociālā vide mainīja cilvēka paradumos. Tikmēr Marta kaimiņu būšanas mākslu apgūs līdz kaulam, nonākot 70tajos gados būvētos mikrorajonos, kuru sienās joprojām atbalsojas sociālisma utopija. 

“TE! Ir” Pauls atradīs cilvēku, kurš savas intensīvās sabiedriskās dzīves dēļ ir aizbēdzis mežā, pēc tam tiks ierauts kaimiņu ķīviņā Čiekurkalnā un beigu beigās sekos kādas ģimenes ideālās mājvietas un kaimiņu meklējumiem. 

“TE! Būs” Māra un Rihards sastaps patiesu nevienaldzības spēku un atklās kā mazas kaimiņu grupas rosība ietekmē pilsētnieku ikdienu. Viņi satiks reformatorus, kuri paši savām rokām sakopuši Lāčplēša un Dagdas ielas nolaistākos stūrus! Un galu galā - kā ar soctīklu grupas saziņu var panākt ražīgāku kaimiņu sadarbību ikdienā!

Jaunais TE! rudens sezonā pēta arī vēsturi, dzīves vidi, paaudzes un laika ātrumu, izglītošanos, personīgo un valstisko, materiālo un futūristisko un sociālo līdzatbildību. TE! turpina arī iemīļoto tradīciju – grābeklīša slēpšanu un meklēšanu. 

TE! iespējams piedzīvot astoņos piektdienu vakaros LTV1 no 11. septembra plkst. 21.05 ar diviem atkārtojumiem. Raidījumus var noskatīties arī sabiedrisko mediju satura atskaņotājā Replay.lv un LMT Viedtelevīzijā. 

Raidījumu veido VFS Films un projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. TE! partneri ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Televīzija un Latvijas Mobilais Telefons. TE! informatīvi atbalsta Radio SWH, Žurnāls IR un izdevniecībaRīgas Viļņi”.

 

2020-09-22
Laika ziņas
Aptaujas