Jaunumi
Latvijas simtgades programmas aktualitātes decembrī

 

Latvijas valsts simtgades programmas izvērtējums forumā

2019. gada 11. decembrī norisinājās forums, veltīts Latvijas valsts simtgades programmas pirmā posma rezultātiem (2015–2018). Ar foruma materiāliem var iepazīties Latvijas valsts simtgades digitālajā platformā ŠEIT. 

Izdots deju lielizrādes "Abas Malas" mūzikas albums

Lielizrādei "Abas Malas" veidotā mūzika ir Andra Sējāna un Reiņa Sējāna oriģināldarbs, kas sabalsojas ar latviešu tautas mūziku un dažādu komponistu oriģināldarbu citātiem, izstāstot stāstu par Latviju un tās cilvēkiem.

UZZINI VAIRĀK

Tapusi dokumentāla dzejas izrāde par jauniešiem

Dirty Deal Teatro pirmizrādi piedzīvos izrāde "Netikumīgie" - stāsts par 21. gadsimta jauniešiem, viņu pieaugšanu, attiecībām ar skolu, audzināšanu un brīvību. Izrāde iekļauta programmā "Latvijas skolas soma".

UZZINI VAIRĀK

Zinātniskā fantastika Latvijas kultūrtelpā

No 13. decembra izstāžu zālē "Arsenāls" skatāma izstāde "Nenorunātās tikšanās", kas stāsta par zinātniskās fantastikas iespaidu Latvijas kultūrtelpā pagājušā gadsimta otrajā pusē, kā arī aptver mūsdienu mākslinieku darbus, kuros izcelti aktuāli feminisma, ekoloģijas un politikas jautājumi.

UZZINI VAIRĀK

"Latvijas skolas soma" atklāšanas pasākumam starptautiska atzinība

Programmas "Latvijas skolas soma" atklāšanas pasākums "100 Latvijas stāsti 100 minūtēs" atzīts par uzvarētāju kategorijā "Izcils komunikācijas dizains - pasākums" starptautiskajā konkursā "German Design Award 2020"!

UZZINĀT VAIRĀK

Programmas "Latvijas skolas soma" foruma materiāli

24. oktobrī Latvijas Nacionālajā operā norisinājās programmas "Latvijas skolas soma" ikgadējais forums, kurā, vienkopus pulcējoties programmas īstenotājiem, tika pārrunāti programmas pirmā gada rezultāti.

UZZINĀT VAIRĀK

Filmu "Tēvs Nakts" demonstrē ASV Kinoakadēmijas locekļiem

Savu ceļu pie skatītājiem ASV uzsākusi Dāvja Sīmaņa filma "Tēvs Nakts", kas ir Latvijas pieteikums ASV Kinoakadēmijas balvai "Oskars" kategorijā "Labākā ārzemju filma".

UZZINI VAIRĀK

Izdod grāmatu par Cēsu kaujām

Grāmata ir īpaši nozīmīga, jo pirmo reizi vienkopus publicēts tik plašs Neatkarības karam veltīto avotu klāsts, ieviešot tos ne tikai zinātniskajā apritē, bet arī padarot pieejamus sabiedrībai.

UZZINI VAIRĀK

 

2019-12-19
Laika ziņas
Aptaujas