Jaunumi
Latvijas simtgades programmas aktualitātes jūlijā

Cēsu Mākslas festivālā plašas diasporas mākslas un mūzikas norises 

Cēsu Mākslas festivāls notiek no 6. jūlija līdz 18. augustam un, turpinot atzīmēt Latvijas valsts simtgadi, šīs vasaras festivāla tēma būs nacionālā kultūra globālajā laikmetā.

UZZINI VAIRĀK

Kultūrtelpas "Strops" aicina uz daudzveidīgiem notikumiem 

Jūlijā kultūrtelpās "Strops" Pļavniekos - "Zaļajā birzī", A. Saharova ielā un Ziepniekkalnā, Ēbelmuižas parkā norisināsies deju vakari, koncerti, izzinošas aktivitātes, lekcijas, izrādes un meistardarbnīcas.

UZZINI VAIRĀK

Jauniestudējums "Līdz kosmosam nav tālu"

Interaktīvā izrāde vēstīs par to, kā Latvijas brīvībai izšķirīgie notikumi atbalsojušies mazā Latgales pilsētā Līvānos un vietējo iedzīvotāju likteņos. Pirmizrāde 19. jūlijā Mūsdienu mākslas galerijā Līvānos.

UZZINI VAIRĀK

Koris "Latvija" prestižajā Kērnera zālē Kanādā

Kora “Latvija” koncertturneja Kanādā noris no 3. līdz 13. jūlijam Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros, un tās laikā klausītājiem iespējams dzirdēt Baltijas kormūzikas pērles, kā arī Latvijas – Kanādas komponistu skaņdarbus.

UZZINI VAIRĀK

Fotokonkurss "Varoņu spēks"

Svinot Latvijas armijas 100. dzimšanas dienu un atzīmējot Lāčplēša dienu, jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem aicināti fotogrāfijās atainot savu varoni un tā spēku.

UZZINI VAIRĀK

Programmā "Latvijas skolas soma" plaši apmeklēts Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

Noslēdzoties Latvijas valsts simtgades programmas “Latvijas skolas soma” pirmajam norises gadam, apkopoti rezultāti par skolēnu grupu apmeklējumu Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā.

UZZINI VAIRĀK

FOTO: Cēsu kauju simtgade

22. jūnijā Cēsīs ar plašu un daudzveidīgu norišu programmu tika svinēta Latvijas Uzvaras diena, Cēsu kauju simtgade. 

UZZINI VAIRĀK

 

FOTO: Kuģa "Saratov" sagaidīšanai - 100

No 27. līdz 29. jūnijam Liepājā norisinājās vēsturisku notikumu pasākumu kopums - "Kuģa "Saratov" sagaidīšanai Liepājā - 100".  

UZZINI VAIRĀK

2019-07-10