Jaunumi
Latvijas simtgades programmas aktualitātes septembrī

Turpinās programma "Latvijas skolas soma"

Jaunajā mācību gadā turpinās Latvijas valsts simtgades programma "Latvijas skolas soma”, kas īstenota jau visu 2018./2019. mācību gadu, gūstot lielu atzinību gan no skolēnu, gan pedagogu un vecāku puses.

UZZINI VAIRĀK

PAR PROGRAMMU "LATVIJAS SKOLAS SOMA"

Mērijas stāsts turpinās izstādē

Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā atklāta izstāde "Mērijas ceļojums. Grosvaldu ģimenes stāsts", kas caur Latvijai nozīmīgas dzimtas stāstu iepazīstina ar svarīgām epizodēm Latvijas valsts vēsturē. Izstāde ir filmas "Mērijas ceļojums" turpinājums un paplašinājums.

UZZINI VAIRĀK

Latvijas Universitāte svin savu simtgadi

28. septembrī Latvijas Universitāte svin 100. gadskārtu kopš Latvijā tika dibināta nacionālā augstskola. Septembra izskaņa tiks pavadīta krāšņos pasākumos.

UZZINI VAIRĀK

Noskaties filmas "Dvēseļu putenis" treileri

Šī gada 8. novembrī, atzīmējot Bermontiādes simtgadi, kinoteātros visā Latvijā pirmizrādi piedzīvos vēsturiska kara drāma "Dvēseļu putenis". 

UZZINI VAIRĀK

Gaidāms operas "Spēlēju, dancoju" jauniestudējums

26. septembrī Latvijas valsts simtgades programmā Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos Imanta Kalniņa opera "Spēlēju, dancoju" ar Imanta Ziedoņa libretu. 

UZZINI VAIRĀK

Latvijas Mākslas akadēmijas simtgades izstāde "Academia"

Izstādē plānots parādīt Latvijas Mākslas akadēmijas vietas, atmosfēras un laika garu, veidojot ekspozīciju, kas būtu “dzīvā vēsture”. Izstāžu zālē ARSENĀLS tā būs skatāma no 20. septembra. 

UZZINI VAIRĀK

Atskats uz Baltijas ceļa trīsdesmito gadadienu

2019. gada augustā ar daudzveidīgiem notikumiem Latvijā un pasaulē svinējām Baltijas ceļa trīsdesmito gadadienu. 

FOTO un VIDEO

Jānim Čakstem 160

Saeima, godinot pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes 160 gadu jubileju, 27. septembrī aicina Atvērto durvju dienā iepazīt ievērojamā valstsvīra sabiedrisko darbību un politisko karjeru. 

UZZINI VAIRĀK

 

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs uzsāk zinātniskajai fantastikai veltītu projektu

Projekta pirmā izstāde “Kosmiskā eksistence” Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros tiks atklāta 13. septembrī Kopenhāgenā sadarbībā ar laikmetīgās mākslas centru "Den Frie".

UZZINI VAIRĀKAtsaucoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, vēlamies informēt, ka Jūsu personīgos datus (vārds, uzvārds, e-pasta adrese) izmantosim tikai, lai ziņotu par Latvijas valsts simtgades programmas aktualitātēm, kā arī apstiprinām, ka Jūsu dati tiek rūpīgi uzglabāti un netiek, un netiks atklāti trešajām personām.

Ja vēlaties saņemt LV100 e-jaunumus arī turpmāk, tad nekādas papildu darbības nav nepieciešams veikt. Gadījumā, ja nevēlaties saņemt jaunumus, lūdzu, atrakstieties, izmantojot saiti e-jaunumu beigās.


Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

2019-09-17