Jaunumi
"Lauku ceļotājs" aicina uz kopsapulci un pasākumu "Atvērtās dienas laukos"

Strauji tuvojas aktīvā tūrisma sezona un tāpēc "Lauku ceļotājs" ielūdz jūs uz diviem pasākumiem:

1. Lauku tūrisma kopsapulce-seminārs, 29. marts, Brocēnu novada, Remtes pagasta "Smuku muižā".
Seminārā informēsim par aktualitātēm lauku tūrismā - asociācijas "Lauku ceļotājs" jaunumiem, izmaiņām likumdošanā, kā efektīvi izmantot mūsdienu tehnoloģijas uzņēmējdarbībā, kā iesaistīt tūristus dažādās dabas aktivitātēs, u.c. lauku tūrisma uzņēmējiem aktuālām tēmām. Sīkāka informācija un programma: http://www.celotajs.lv/lv/conf/20170329/prog.
Lūdzam pieteikties mediju pārstāvjus, kas vēlas apmeklēt semināru un atspoguļot šo pasākumu un lauku tūrisma aktualitātes plašsaziņas līdzekļos rakstot uz e-pastu anna@celotajs.lv līdz 24. martam.

2. Atvērtās dienas laukos. 27.-28. maijs, Latvija un Lietuva.
Atklājot aktīvo tūrisma sezonu, arī šogad "Lauku ceļotājs" rīko akciju "Atvērtās dienas laukos". Akcija norisināsies 2 dienas - 27. - 28. maijā. Šogad akcija norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko ikdienā tūrists var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Akcijas mājas lapa: http://www.celotajs.lv/lv/conf/170527-ADL

Lai krāšņs un piedzīvojumiem bagāts pavasaris!
 
Asnāte Ziemele, 
Latvijas Lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” prezidente

Publicēts 2017. gada 21. martā
2017-03-21