Jaunumi
Lauku eksporta klubu tikšanās Vidzemē

Uzņēmējiem ir iespēja iesaistītais jaunā iniciatīvā, kas tiek attīstīta, lai sniegtu atbalstu esošiem un topošiem uzņēmējiem savas uzņēmējdarbības paplašināšanā un jaunu tirgu apgūšanā!                                                                                                                                                                                                   

Pirmā tikšanās, kur tiks sniegta informācija par kluba darbību, iespējām un nākošajām tikšanās reizēm, notiks 10. maijā plkst. 16.00, Kocēnos, Kocēnu kultūras namā.

Lai iedrošinātu esošos un topošos reģionu uzņēmējus domāt par savas produkcijas eksportu, “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) un “Latvijas Lauku forums” (LLF) ar Deivida Berija (David Barry) iniciatīvu un vadību jau maija sākumā visā Latvijā sāks sniegt atbalstu Lauku eksporta klubu izveidē. Eksporta klubu mērķis ir palīdzēt gūt nepieciešamās zināšanas ne vien tiem, kas jau gatavi savu produkciju eksportēt, bet arī tiem, kuri par eksportu domā tikai nākotnes formā.

Eksporta klubos bez dalības maksas varēs piedalīties ikviens – mākslinieki, mājražotāji, amatnieki, lauksaimnieki, visi tie, kas plāno uzsākt uzņēmējdarbību, jau esoši uzņēmēji un citi interesenti. Tikšanās katrā no norises vietām paredzēta reizi mēnesī – otrdienās.

Pirmajā tikšanās reizē Kocēnos piedāvātā tēma ir - Uzņēmuma kapacitātes analīze, lektors Vladimirs Ivanovs, Starptautiskās Projektu vadības asociācijas pārstāvis, savukārt eksporta tirgu apgūšanas pieredzē dalīsies SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksporta direktore Ieva Jonsone.

Plašāka informācija un 10. maija tikšanās programma Lauku eksporta klubu mājas lapā llek.lv


Publicēts 2016. gada 9. maijā

 

2016-05-09