Jaunumi
Lepojamies ar Līgatnes novada vidējās paaudzes deju kolektīva "Zeperi" sasniegto

Esam lepni par Līgatnes novada Kultūras un turisma centra vidējās paaudzes deju kolektīva "Zeperi" sasniegumiem!

2011. gada 10. aprīlī Cēsīs, kultūras namā "Cata" norisinājās Cēsu deju apriņķa 2011. gada skate, gatavojoties Vidzemes deju svētkiem "Caur sidraba birzi gaju", kas norisināsies šā gada 4. jūnijā Aizkrauklē. VPDK "Zeperi" Cēsu deju apriņķa skatē izpildīja deju "Dieviņš bija" G. Skujas horeogrāfijā, tautas mūzika V. Pūces apdarē un deju "Visam cauri iet" J.Purviņa horeogrāfijā, tautas mūzika grupas "Baļķi" apdarē.

Cēsu deju apriņķa skate bija labi organizēta. Kolektīvi bija labi sagatavoti un konkurence - ļoti liela. Lai gan visu deju kolektīvu mākslinieciskais līmenis bija ļoti augsts, deju kolektīva "Zeperi" sniegums bija īpaši pamanāms, ļoti emocionāls un mākslinieciski augstvērtīgs. Žūrijas vērtējumā "Zeperi" saņēma makslimālo punktu skaitu - 50 punktus, un kā atzina žūrijas komisija, šāds diploms tiek pasniegts pirmo reizi!

Esam ļoti lepni un izsakām lielu pateicību vidējās paaudzes deju kolektīva "Zeperi" vadītājai Ivetai Pētersonei - Lazdānei un īpašu paldies sakām ikvienam deju kolektīva dalībniekam par pašaizliedzīgu darbu un uzcītību!

Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centra vadītāja

Laimdota Lapiņa

2011-04-14