Jaunumi
Līgatne aicina doties brīvdabas pastaigā “Lieldienu zaķu foto medībās”

 

Līgatne aicina doties brīvdabas pastaigā “Lieldienu zaķu foto medībās”

Lieldienās, no 4. līdz 5. aprīlim, Līgatnē norisināsies brīvdabas orientēšanās pastaiga “Lieldienu zaķu foto medības”. Par aktīvāku un aizrautīgāku svētku svinēšanu parūpējies Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs, kopā ar Līgatnes uzņēmējiem, biedrībām un iestādēm izveidojot interaktīvu orientēšanās pastaigu gleznainajā Līgatnes apkaimē. Izmantojot vietni www.aizej.lv, aicinām doties foto medībās, meklējot bailīgus zaķēnus, smuidrus garaušus, slapjus trušus un vēl daudzus citus zaķus Līgatnē.

Sinoptiķi solīs īsteni labu laiku, lai dotos brīvdabas pastaigā, tāpēc Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs aicina apmeklēt Līgatnes novadu, kurā šogad pulcēsies dažādi zaķi – Līgatnes dabas takās mītošie baltie un pelēkie zaķi, Vienkoču parkā dzīvojošās māsas trusenītes, kā arī orientēšanās pastaigai izveidotie zaķu tēli.

Brīvdabas orientēšanās pastaiga “Lieldienu zaķu foto medības” ir lielisks brīvā laika pavadīšanas veids, kopā ar ģimeni dodoties  Līgatnes apkaimes izpētes pastaigā.

Pastaigai nav noteikta maršruta, tāpēc tā ir pa spēkam ikvienam, izvēloties sev piemērotāko pastaigas maršrutu. Viss, kas nepieciešams dalībai šajā pastaigā, ir mobilais telefons ar fotokameru un pieejamu interneta pieslēgumu. Atverot www.aizej.lv, jāizvēlas pastaigas vieta - Līgatnes pilsēta vai/un Augšlīgatne. Atrodot Lieldienu zaķi, tas ir jānofotografē  tā, lai ir redzams zaķa vārds un viens no pastaigas komandas dalībniekiem. Katra zaķu foto medību komanda saņems Lieldienu balvu par veiksmīgi paveikto darbu.

Tiem, kuri neizmanto mobilās ierīces, būs pieejamas arī pastaigas darba lapas, kuras drukātā formātā pastaigu dienās būs pieejamas Līgatnes tūrisma informācijas centrā (Spriņģu iela 2, Līgatne), savukārt drukas formātas lapas var izdrukāt arī paši, materiālus meklējot -  www.ligatne.lv, kā arī sociālā tīkla Facebook lapā – Notikumi Līgatnes novadā.

Dalība pastaigā ir bez maksas.

Pastaiga būs jauki pavadīts laiks Lieldienu brīvdienās, taču visiem dalībniekiem jāņem vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un individuālā atbildība par savu veselību.

 

 Darba lapas:

https://aizej.lv/darbalapa-ligatne.pdf

https://aizej.lv/darbalapa-augsligatne.pdf

 

Papildu informācijai:

Pašvaldības aģentūra “Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs”

Kaspars Grīnfelds

+371 29184737

kultura@ligatne.lv

2021-04-03