Jaunumi
Līgatnes kultūras un tūrisma centrs aicina darbā direktores vietnieku kultūras jomā

Pašvaldības aģentūra “Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs” izsludina pretendentu pieteikšanos vakancei

 Pašvaldības aģentūras “Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs”

direktora vietnieks kultūras jomā

(profesijas klasifikatora kods 1431 12)

Darba pamatpienākumi:

  • Novada kultūras dzīves stratēģijas un vīzijas izstrādāšana;
  • Novada kultūras norišu procesu organizēšana un vadīšana;
  • Novada teritorijā un kultūras namos notiekošo pasākumu plānošana, organizēšana un vadīšana;
  • Pasākumu plānu, scenāriju un tāmes izstrādāšana;
  • Līdzdalība tūrisma nozares pasākumu un projektu īstenošanā;
  • Ārpakalpojuma kultūras projektu un finansējuma piesaistīšana novada kultūras dzīves spektra bagātināšanai;
  • Fondu līdzekļu un privāto institūciju līdzekļu piesaistīšana kultūras norišu un amatiermākslas kolektīvu darbības nodrošināšanai.

Prasības pretendentam:

  • Izglītība ne zemāka par vidējo ar specialitāti saistītā jomā;
  • Kolektīva vadītāja darba pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Spēja pielāgoties un darboties elastīgi, strādājot gan patstāvīgi, gan komandā;
  • Spēja saprasties ar cilvēkiem;
  • Atbildība un iniciatīva;
  • Labas datorlietošanas prasmes;
  • Izpratne par ES struktūrfondu un citu projektu līdzekļu piesaisti;
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • Autovadītāja apliecība (B kategorija).

Piedāvājam:

  • Darba vidi vienā no tradīcijām bagātākajiem un senākajiem kultūras namiem Latvijā;
  • Stabilu atalgojumu (Bruto 875,00 EUR mēnesī), sociālās garantijas (t.sk. daļēju veselības apdrošināšanu);
  • Iespēju attīstīt savas idejas un pilnveidot prasmes skaistā un radošā darba vidē.

Pieteikumu vēstules un CV gaidīsim līdz 2019. gada 22. jūnijam, sūtot uz e-pastu kultcentrs@ligatne.lv

2019-06-18
Laika ziņas
Aptaujas