Jaunumi
Līgatnes Kultūras un tūrisma centrs aicina darbā galveno grāmatvedi

Līgatnes novada pašvaldības aģentūra

„Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs” (90010438201)

aicina pieteikties uz

 galvenā grāmatveža (profesijas klasifikatora kods 1211 04) amatu

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt pašvaldības aģentūras pilnu grāmatvedības uzskaites ciklu;
  • Sagatavot gada pārskatus saskaņā ar LR spēkā esošiem normatīvajiem aktiem;
  • Nodrošināt grāmatvedības dokumentācijas apstrādi, uzskaiti un kontroli;
  • Sagatavot ikmēneša finanšu, statistikas un citas atskaites vadībai un valsts institūcijām saskaņā ar LR spēkā esošās likumdošanas prasībām;
  • īstenot citus normatīvajos aktos noteiktos uzdevumus;
  • personāla lietvedības un aģentūras lietvedības nodrošināšana.

Prasības pretendentam:

  • Augstākā izglītība (finansēs, grāmatvedībā, ekonomikā);
  • Vēlama darba pieredze bilancspējīga grāmatveža amatā pašvaldībā vai valsts iestādē;
  • Nodokļu likumdošanas pārzināšana;
  • Labas komunikācijas spējas;
  • Labas datorzināšanas;
  • Pārzināt grāmatvedības programmu Horizon;
  • Prasme organizēt un plānot savu darbu.

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu;
  • Stabilu atalgojumu (bruto EUR 946,00) un sociālās garantijas;
  • Draudzīgus un izpalīdzīgus darba kolēģus;
  • Iespējas pilnveidot savas zināšanas un prasmes, apmācības iespējas.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2019. gada 10. maijs.

Pieteikumā ietilpst: CV, pieteikuma vēstule un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Pieteikumu iesniegt PA „Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs” Spriņģu ielā 4, Līgatne, Līgatnes novads vai e-pastā: kultcentrs@ligatne.lv

P.S. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies 1 nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

2019-05-05
Laika ziņas
Aptaujas