Jaunumi
Līgatnes Mūzikas un mākslas skola aicina pulkā jaunus audzēkņus

Līgatnes Mūzikas un mākslas skola, 2019./2020. mācību gadā atgriežoties skaisti renovētajā skolas namā, Mākslas ielā 2, aicina savā pulkā jaunus audzēkņus.

Šajā mācību gadā piedāvājam divas jaunas mūzikas programmas: trombona un tubas spēli izcilā skolotāja Andra Muižnieka vadībā.

Tāpat jaunumi ir Vizuāli plastiskās mākslas nodaļā. Turpmāk šī mācību programma ilgs sešus gadus. Skolēni, kuri jau iesākuši mācības, pabeigs piecgadīgo apmācības programmu, bet turpmāk mācību programma būs par gadu ilgāka, tādējādi absolventi būs par gadu vecāki un neveidosies pārrāvums pirms iespējamām mācībām mākslas vidusskolās.

Šogad skolā sāks darbu divi jauni skolotāji. Čella spēli turpmāk mācīs Reinis Melbārdis, kurš strādā arī Siguldas mākslu skolā “Baltais flīģelis”. Savukārt flautas spēli Līgatnes Mūzikas un mākslas skolā mācīs Elza Liepiņa.  

Konsultācijas: 26. un 28. augustā plkst. 17.30-19.00

Jauno audzēkņu uzņemšana: 30. augustā, 3. un 4. septembrī plkst. 17.30-19.00

Uzņemam audzēkņus trompetes, eifonija, mežraga spēlē no 8-9 gadu vecuma, vijoles un čella spēlē no 7-8 gadu vecuma, akordeona spēlē no 8-9 gadu vecuma un Vizuāli plastiskās mākslas nodaļā no 9-10 gadu vecuma. Vēlamies pievērst 2.-3. klašu skolēnu un viņu vecāku uzmanību, ka tieši astoņu, deviņu gadu vecumā uzņemam pūšaminstrumentu apmācības programmās. Īpaši priecāsimies par jauniem trompetistiem.

Tāpat aicinām savā pulkā pašus mazākos jau no 5 gadu vecuma, kuri ir laipni aicināti apgūt mūzikas vai mākslas pamatus interešu izglītības programmā – Mūzikas un mākslas studijā.  

Līgatnes Mūzikas un mākslas skolas direktors

Kaspars Gulbis

 

2019-09-04