Jaunumi
Līgatnes novada dome aicina darbā apkopēju darbam "Zvaniņos"

Līgatnes novada dome (90000057333)

aicina pieteikties darbam

Augšlīgatnes pirmsskolas izglītības iestādē “Zvaniņi” Sporta iela 14, Augšlīgatne

apkopēju (profesijas klasifikatora kods 9112 01)

Galvenie pienākumi:

  • Tīrīt iestādes koplietošanas telpas, inventāru.

Prasības:

  • vēlama pamatizglītība;
  • spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • atbildība un precizitāte;
  • valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām.

Piedāvājam:

  • nepilnu darba laiku – 20 stundas nedēļā ar darba laiku no plkst. 15:00 līdz 19:00;
  • uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu – 215,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas) par noteikto darba laiku;
  • sociālās garantijas.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: bernudarzszvanini@ligatne.lv un dace.krumina@ligatne.lv vai uz pasta adresi: Līgatnes novada dome, Spriņģu iela 4, Līgatne, Līgatnes novads, LV-4110 līdz 2019. gada 20. augustam.

Tālrunis papildu informācijai - 28661216

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

2019-08-08
Laika ziņas
Aptaujas