Jaunumi
Līgatnes novada dome aicina darbā iepirkumu speciālistu

Līgatnes novada dome izsludina pretendentu pieteikšanos vakancei –

konsultants – iepirkumu speciālists

(profesijas klasifikatora kods 2412 02)

ar normālu darba laiku uz noteiktu laiku (~ 1 gads)

Galvenie pienākumi:

  • Organizēt un izsludināt iepirkumu procedūras pašvaldības vajadzībām;
  • Veikt iepirkumu dokumentu sagatavošanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām, tai skaitā līgumu projektu izstrādāšanu;
  • Veikt iepirkuma komisijas sanāksmju organizēšanu, protokolēšanu, u.c.

Prasības pretendentam:

  • Vēlama augstākā izglītība (tiesību zinātnēs vai ekonomikā);
  • Labas organizatora iemaņas un izcilas komunikācijas spējas;
  • Priekšrocība kandidātam ar pieredzi iepirkumu organizēšanā;
  • Labas datorprasmes;

Piedāvājam:

  • Apmācību specialitātē garantējam;
  • Interesantu un radošu darbu;
  • Stabilu atalgojumu (bruto 930,00 EUR mēnesī) un sociālās garantijas.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt:

e-pasts: novadadome@ligatne.lv

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2018. gada 7. decembris plkst. 12:00

Līgatnes novada dome – Spriņģu iela 4, Līgatne, Līgatnes novads, LV 4110

2018-11-27
Laika ziņas
Aptaujas