Jaunumi
Līgatnes novada dome aicina darbā Mūzikas un mākslas skolas direktoru/-i

Līgatnes novada dome aicina pieteikties uz

Līgatnes Mūzikas un mākslas skolas direktora amata vakanci

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt skolas darbību saskaņā ar pastāvošo likumdošanu;
  • Vadīt un nodrošināt skolas saimniecisko darbību.

Prasības pretendentam:

  •  Izglītība atbilst Izglītības likumā un Ministru kabineta noteikumos par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un profesionālās pilnveides kārtību noteiktajām prasībām;
  • Vismaz trīs gadu pedagoģiskā darba pieredze mūzikas izglītības jomā;
  • Vēlama vismaz trīs gadu pieredze izglītības vadības darbā kultūrizglītības nozarē;
  • Prasme strādāt ar datoru;
  • Latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī un vienas ES oficiālās valodas prasmes darbībai nepieciešamajā apjomā;
  • Neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu.

Piedāvājam:

  • Interesantu un radošu darbu;
  • Stabilu atalgojumu (950,00 EUR bruto) un sociālās garantijas.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2019. gada 24. maijs, plkst. 12:00.

Pieteikumā ietilpst: Pieteikuma anketa, eseja, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un apliecinājums.

Pieteikumu iesniegt personīgi vai pa pastu Spriņģu ielā 4, Līgatnē, Līgatnes novadā, LV-4110, vai Nītaures ielā 6, Augšlīgatnē, Līgatnes pagastā, LV-4108 vai pa e-pastu: novadadome@ligatne.lv

Atklātā konkursa nolikums

Pieteikuma anketa

2019-05-05
Laika ziņas
Aptaujas