Jaunumi
Līgatnes novada dome aicina darbā pašvaldības nekustamā īpašuma pārvaldnieku

Līgatnes novada dome (90000057333)

aicina pieteikties uz

 vakanto amatu -

Līgatnes novada domes

Pašvaldības nekustamā īpašuma pārvaldnieks (būvinženieris)

(profesijas klasifikatora kods 2422 20, 3. amatu saime IIC līmenis)

Galvenie pienākumi:

Uzraudzīt pašvaldības nekustamo īpašumu tehnisko stāvokli, izstrādāt darba uzdevumus, pasūtītāja prasības, tehniskās specifikācijas, kā pašvaldības pārstāvim veikt būvdarbu uzraudzību pašvaldības nekustamā īpašuma objektos, plānot un organizēt remontdarbus, veikt energoresursu uzskaiti un analīzi, pārstāvēt pašvaldību dzīvojamo māju kopīpašnieku sapulcēs, u.c.

Prasības pretendentam:

  • Augstākā izglītība inženierzinātnēs;
  • Profesionālā pieredze būvniecības jomā;
  • Vēlams profesionālās kvalifikācijas sertifikāts būvniecības jomā;
  • Latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī (atbilstoši 07.07.2009. MK noteikumos Nr. 733 noteiktajam C līmenis 1.pakāpe);
  • Pieredze darbā ar datortehniku un MS Office programmatūru;
  • B kategorijas auto vadīšanas tiesības;
  • Prasme strādāt komandā un veikt darbu pastāvīgi, precīzi, sistemātiski ar iniciatīvu un augstu atbildības sajūtu.

Piedāvājam:

  • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu pašvaldībā;
  • atlīdzību (mēnešalga EUR 1100,00 (bruto)), sociālās garantijas un tehnisko nodrošinājumu.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2019. gada 20. martam.

Pieteikumā ietilpst: CV, pieteikuma vēstule un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Pieteikumu iesniegt Līgatnes novada domes kancelejā Spriņģu ielā 4, Līgatne, Līgatnes novads vai Nītaures ielā 6, Augšlīgatnē, Līgatnes pagastā Līgatnes novads vai e-pastā: novadadome@ligatne.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies vienas nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

2019-03-11
Laika ziņas
Aptaujas