Jaunumi
Līgatnes novada dome aicina darbā saimniecības pārzini Līgatnes bērnudārzā

Līgatnes novada dome izsludina pretendentu pieteikšanos vakancei – Saimniecības pārzinis Līgatnes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē ar normālu darba laiku uz nenoteiktu laiku.

Galvenie pienākumi:

  • Veikt preču saņemšanu un izsniegšanu.
  • Iegādāties produktus pirmsskolas izglītības iestādes vajadzībām, kontrolēt to izlietošanu un uzglabāšanu;
  • Darbs ar ēdināšanas programmu “Rausītis”;
  • Piedalīties saimniecības darba organizēšanā u. c.

Prasības pretendentam:

  • Vismaz vidējā izglītība;
  • Labas organizatora iemaņas un izcilas komunikācijas spējas.
  • Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • Labas datorzināšanas;

Piedāvājam:

  • Darba vieta – Gaujas iela 7, Līgatne
  • Interesantu un radošu darbu;
  • Stabilu atalgojumu (bruto EUR 567,00 mēnesī) un sociālās garantijas.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: bernudarzsligatne@ligatne.lv vai novadadome@ligatne.lv

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2019. gada 20. augusts

2019-08-06
Laika ziņas
Aptaujas