Jaunumi
Līgatnes novada dome aicina darbā Sporta centra vadītāja vietnieku

Līgatnes novada dome (90000057333) aicina pieteikties uz

 vakanto amatu -

Līgatnes novada Sporta centra vadītāja vietnieks/-ce (profesijas klasifikatora kods1431 04)

Galvenie pienākumi:.

  • Uzraudzīt un veikt ar Sporta centra saimniecības procesu saistītās darbības;
  • Regulāri apsekot un uzturēt darba kārtībā Sporta centra sporta inventāru, rūpēties par tā pareizu novietojumu un uzraudzīt tā pareizu lietošanu;
  • Piedalīties sporta pasākumu organizēšanā saskaņā ar Sporta centra darba plānu.

Prasības pretendentam:

  • Vidējā speciālā vai augstākā izglītība (vēlams ar sporta kvalifikāciju);
  • Praktiskā darba pieredze saimnieciskajā darbā;
  • Pasākumu un sporta pasākumu organizēšanas pieredze;
  • Latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī (atbilstoši 07.07.2009. MK noteikumos Nr. 733 noteiktajam - C līmenis 1. pakāpe).
  • Pieredze darbā ar datoru  un interneta pārlūkiem;
  • B kategorijas auto vadīšanas tiesības.

Piedāvājam:

  • Dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu pašvaldībā;
  • Atlīdzību (mēnešalga EUR 667,00 (bruto), sociālās garantijas.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt:

e-pasts: viestursdumpis@gmail.com

Pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2019. gada 10. maijs, plkst. 12.00

Līgatnes novada dome – Spriņģu iela 4, Līgatne, Līgatnes novads, LV 4110

2019-05-05
Laika ziņas
Aptaujas