Jaunumi
Līgatnes „Slepenais bunkurs” pirmo reizi piedalīsies starptautiskajā „Muzeju nakts” akcijā

 

18.maijā jau devīto reizi visā Eiropā notiks starptautiskā akcija "Muzeju nakts", kuras devīze Latvijā šogad ir "Zaļā krāsa - mežs". Pirmo reizi plkst. 19.00; 20.30 un 22.00 Padomju Slepenā bunkura telpās būs iespēja apmeklēt un iesaistīties dažādās atrakcijās, kas līdz šim nebija iespējams.
Muzeja naktī Slepenā bunkura telpu apskate notiks, apmeklējot dažādas atraktīvas telpas, kur interesentiem būs iespēja tikt arī pie kādas balvas. Noskatīties vēsturiskas filmas. Pazemes bufetē nakts dzestrumu pārvarēt palīdzēs silta tēja un belaši. No plkst. 19.00 ieeja pazemē būs bezmaksas, savukārt  apmeklētājs no bunkura tiks izlaists tikai pēc deaktivizācijas un paroles nosaukšanas.
Muzeju nakts Padomju Slepenajā bunkurā ir tapusi sadarbojoties ar Pilsētvides pētnieku biedrību „Grauzti”, kuri dalīsies stāstos par bunkuru izpētes piedzīvojumiem un fotoattēliem.
Līgatnes bunkurs interesentiem piedāvā Individuālās ekskursijas katru sestdienu un svētdienu plkst. 12:00; 14:00 un 16:00, darba dienās plkst. 15.00. Ekskursijas notiek latviešu, krievu un angļu valodās. Ekskursijas ilgums ir no 1 stundas līdz 1.5 stundām. Lūdzam iepriekš pieteikties. Grupu ekskursijas (no 10 personām) var pieteikt pa tālruni jums izdevīgā laikā. Bunkurā iespējams pasūtīt īpašas maltītes.
Adrenalīna cienītājiem Padomju slepenais bunkurs piedāvā realitātes spēli „Objekts X”, kuras mērķis ir ļaut dalībniekiem iejusties slepeno aģentu lomā un veikt īpašu uzdevumu autentiskā vidē.
 
Gaidīsim Jūs Līgatnē!
Informāciju sagatavoja: S. Trauliņa 64161948
 
 Skaties šeit 
„Pavisam slepeni – meža vidū, pazemē…”

 

2013-05-18
Laika ziņas
Aptaujas